akcesoria na ladzie w lokalu gastronomicznymAkcesoria do sklepów to niewielkie elementy wyposażenia, ale bez nich sprzedaż nie byłaby możliwa. Niezależnie od tego, w jakiej branży działamy, wyróżniamy akcesoria niezbędne w każdym sklepie. Ich zaletą jest dość niska cena i szeroki wybór. Przekonajmy się, które dodatki ułatwią obsługę Klientów i poinformują o ofercie sklepu.

Stojaki reklamowe na ulotki

stojaki na ladzie w apteceMateriały reklamowe w postaci plakatów, ulotek i broszur wspierają sprzedaż detaliczną. Wydawałoby się, że elektroniczne formy reklamy wyparły te tradycyjne. Jednak materiały drukowane skutecznie uzupełniają działania marketingowe w sieci. Warto pamiętać, by były one spójne ze sobą. Chodzi między innymi o szatę graficzną: rodzaj użytej czcionki, kolorystyki, a także to, jaki przekaz kierujemy do Klientów.

Aby materiały były skuteczne, muszą być oczywiście dobrze widoczne. Wyeksponujemy je dzięki stojakom. Stojak obrotowy położymy na ladzie sklepowej lub stoliku tak jak na przykład stojak informacyjny A4. Umieścimy w nim wydruki o charakterze reklamowym lub informacyjnym. Na przykład ulotkę reklamującą produkty w promocyjnych cenach, nowości, regulamin akcji promocyjnej, instrukcję BHP czy komunikat o nieczynnej kasie. Z kolei dzięki stojakowi na stoliku sklepowym poinformujemy o cenach wyeksponowanych artykułów.

Stojak na wizytówki przyda się zwłaszcza w sklepach, gdzie oferowane są usługi. Klienci chętnie sięgną po wizytówkę, która przedstawia takie informacje jak numer telefonu, e-mail, adres strony internetowej czy nazwisko pracownika, z którym rozmawiali. Są różne rodzaje stojaków na wizytówki: w kształcie koperty, pojedyncze lub z kilkoma przegródkami.

Akcesoria sklepowe ułatwiające sprzedaż

dodatki do sklepu w strefie kasyStrefa kasy to przestrzeń, do której udajemy się w ostatnim etapie zakupów. Dodatki do sklepu potrzebne są także tam. Dodatkiem, którego z pewnością nie może zabraknąć przy sklepowej kasie, jest podstawka na wydawanie reszty. Pozwala ona na wygodne przekazywanie pieniędzy pracownikom i Klientom. W wewnętrznej części podstawki mamy też zwykle miejsce na umieszczenie niewielkiego wydruku. Może być to logo naszego sklepu, marki, którą oferujemy lub reklama wybranego artykułu. Pamiętajmy, żeby informacje tam zawarte były aktualne.

Tutaj kupisz podstawki sklepowe:
https://wyposazamysklepy.pl/ramki-plastikowe-podstawki-sklepowe

Przeczytaj również ten tekst o akcesoriach:
https://stojaki-sklepowe.pl/akcesoria-dodatkowe/akcesoria-do-sklepow-5-niezastapionych-dodatkow/

W sklepie przydatne są również barierki oraz listwy:

https://regaly-do-sklepu.pl/regaly/barierki-i-listwy-sklepowe-na-polki/