Wizualizacja, projekt sklepu w Londynie

Stoisko z wędlinami - wizualizacja ABMWizualizujemy i projektujemy sklepy różnych branż oraz stoiska handlowe. Moda na zakupy w supermarketach przeminęła, choć nadal funkcjonują na rynku z przyczyn ekonomicznych. Sporo jest sklepów sieciowych przyciągających klientów specyficznym doborem produktów. Ale klienci coraz częściej robią zakupy w wyspecjalizowanych sklepach, które szukają sposobów na wyróżnienie się na rynku. Nasz Dział Projektowy wykonuje proste szkice wykonawcze – w cenie mebli, może także przygotować oryginalny projekt prezentowany w formie wizualizacji. To sklep z polskimi wędlinami i mięsem przygotowany dla klienta z Londynu. Do standardowej lady chłodniczej zaproponowano obudowę z płyty meblowej w kolorze orzech.

Wizualizacja sklepu z wędlinami - ABMWyposażenie przestrzeni za ladą podyktowane zostało czynnikami praktycznymi – jest tam miejsce na kloc rzeźniczy, a ciąg szafek kuchennych z wbudowanymi zlewozmywakami bez problemu pomieści potrzebne krajalnice, czy urządzenia do pakowania. Szafki wykonano na zamówienie i wkomponowano w ścianę ze słupami konstrukcyjnymi obudowanymi płytą o strukturze betonu. Dodatki to wygodne półeczki z płyty meblowej, w tym jedna z haczykami na podsuszane kiełbaski oraz miejsce na tablice kredowe lub LED.

Standardowe urządzenia chłodnicze i meble na zamówienie - projekt sklepu ABMNasi rodacy na Wyspach poszukują polskich smaków, więc to ich mieliśmy na myśli przygotowując ten projekt. Zgrabnie połączono stylistykę przedwojennych kamienic, widoczną w dekoracyjnych płytkach na podłodze z nowoczesnymi płytkami z modnego betonu. Grafika na na ścianie podkreślą charakter sklepu – to przykładowa propozycja. Nasz zakład produkcyjny może wykonać dowolne napisy, logotypy na ścianie lub bezpośrednio na płycie meblowej w formie frezu.