Wizualizacja Stoisko z wędlinamiWizualizacja i projekt sklepu w Londynie. Wizualizujemy i projektujemy sklepy różnych branż oraz stoiska handlowe. Moda na zakupy w supermarketach przeminęła, choć nadal funkcjonują na rynku z przyczyn ekonomicznych. Sporo jest sklepów sieciowych przyciągających klientów specyficznym doborem produktów. Ale Klienci coraz częściej robią zakupy w wyspecjalizowanych sklepach, które szukają sposobów na wyróżnienie się na rynku. Wizualizacja to sposób na sprawdzenie, czy projekt sklepu nam odpowiada.

Dział Projektowy

wykonuje proste szkice wykonawcze – w cenie mebli, może także przygotować oryginalny projekt prezentowany w formie wizualizacji. To sklep z polskimi wędlinami i mięsem przygotowany dla klienta z Londynu. Do standardowej lady chłodniczej zaproponowano obudowę z płyty meblowej w kolorze orzech.

Wizualizacja sklepuWyposażenie przestrzeni

za ladą podyktowane zostało czynnikami praktycznymi – jest tam miejsce na kloc rzeźniczy, a ciąg szafek kuchennych z wbudowanymi zlewozmywakami bez problemu pomieści potrzebne krajalnice, czy urządzenia do pakowania. Szafki wykonano na zamówienie i wkomponowano w ścianę ze słupami konstrukcyjnymi obudowanymi płytą o strukturze betonu. Dodatki to wygodne półeczki z płyty meblowej, w tym jedna z haczykami na podsuszane kiełbaski oraz miejsce na tablice kredowe lub LED.

Standardowe urzadzeniaNasi rodacy na Wyspach

poszukują polskich smaków, więc to ich mieliśmy na myśli przygotowując ten projekt. Zgrabnie połączono stylistykę przedwojennych kamienic, widoczną w dekoracyjnych płytkach na podłodze z nowoczesnymi płytkami z modnego betonu. Grafika na na ścianie podkreślą charakter sklepu – to przykładowa propozycja. Nasz zakład produkcyjny może wykonać dowolne napisy, logotypy na ścianie lub bezpośrednio na płycie meblowej w formie frezu.

Zapraszamy do naszego sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje