Elegancka-biel-w-sklepieRegały sklepowe z metalu wykorzystuje się nie tylko w realizacjach sklepów branży spożywczej. To także podstawa wyposażenia sklepów przemysłowych, ogrodniczych, papierniczych oraz prezentowanego tutaj sklepu z artykułami gospodarstwa domowego. Sklep zrealizowano zgodnie ze standardami sieci, w ramach której działa. Wyposażenie oparto na typowych elementach z oferty ABM w większości modyfikowanych i wykonanych na zamówienie pod kątem specyficznych produktów.

Gondole sklepowe w sklepie branży AGDRegały sklepowe metalowe są atestowane

– stabilne i wytrzymałe. Solidne półki sklepowe z metalu przeznaczone są na cięższe produkty w pudłach – sprzęt audio, żelazka, odkurzacze, urządzenia wielofunkcyjne, mikrofalówki, czajniki, natomiast zawieszki montowane na panelach na lekkie produkty w blistrach.

Gondole sklepowe w sklepie branży AGDRegały przyścienne

wyposażono w wytrzymałe ramiona i uchwyty do zamontowania monitorów telewizyjnych. Na szklanych półkach wyeksponowano laptopy i monitory do komputerów stacjonarnych. Panele NUT idealnie sprawdzają się, kiedy chcemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń ekspozycyjną – można je montować w regałach przyściennych, gondolach, a także na ścianach w dowolnych miejscach, można nimi obudowywać słupy konstrukcyjne. Zastosowanie aluminiowych wkładek zapewnia trwałość ekspozycji przy częstych zmianach ekspozycji. To rozwiązanie dedykowane produktom w opakowaniach z tworzyw sztucznych (blistry) – etui, słuchawek, toreb na laptopy i tablety, baterii, przenośnych pamięci, okablowania itp. Oddzielną grupę stanowią szklane witryny – zamykane na klucz pozwalają eksponować produkty o większej wartości i niewielkich rozmiarach.

Inwestor – dystrybutor elektroniki oraz urządzeń IT i AGD postawił na elegancką biel.

Wyposażenie sklepu AGDRegały obudowano płytą laminowaną

, dodano specjalne półki i ramiona. Innowacją jest zastosowanie szklanych gablot podwieszanych na regałach na cenniejsze i bardziej delikatne produkty. W dolnej części regałów ustawionych przy ścianach zamontowano także szuflady na produkty. Ponieważ sklep jest samoobsługowy – jest przestronny i wygodny dla kupujących oraz dla obsługi

Zapraszamy do naszego sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/

Inne nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje