Wieszak na ubraniaWieszaki na ubrania – oferta jest coraz większa. Wszystko po to by konkretny rodzaj ubrania prezentował się jak najlepiej. Wyposażenie sklepu odzieżowego zaskakuje wielością rodzajów wieszaków odzieżowych.

Wieszak w kształcie trójkąta z haczykiem. Takie jest najczęstsze skojarzenie na hasło „wieszak odzieżowy„. Jednak na rynku dostępnych jest o wiele więcej rodzajów wieszaków niż te najczęściej spotykane.

Wieszaki na ubrania, na apaszki i szale

Istnieje wiele rodzajów akcesoriów odzieżowych, które nie powinno się przechowywać na standardowym wieszaku. Związane jest to nie tylko z ich budową, ale czasem również z potrzebą podkreślenia wyjątkowości.

Jednym z takich akcesoriów są szale lub jeszcze bardziej niezwykłe apaszki, czyli charakterystyczne chustki stworzone ze szczególnych materiałów. Doskonale będą się prezentować dopiero przy użyciu specjalnej zawieszki lub wieszaka na apaszki.

Wieszak z klamerkami

Budowa tego wieszaka nieco odbiega od standardowego wyglądu wieszaka. Nie posiada formy trójkąta lub łuku, ale zazwyczaj jest to prosty drążek plastikowy lub metalowy. Na jego końcach znajdują się klamerki, których rozstaw można regulować i dostosowywać do wielkości ubrania.

Tak najczęściej wyglądają wieszaki do spodni albo wieszaki do spódnic. Wybierając ten rodzaj wieszaka warto zwrócić szczególną uwagę na klamerki. Powinny być mocne, aby utrzymać ubranie, ale jednocześnie nie mogą za bardzo naciskać, żeby uniknąć odkształceń.

Ten rodzaj wieszaka posiada wielu swoich fanów. Z myślą o nich powstała wersja w kształcie drabinki. Składany wieszak metalowy posiada aż sześć poziomów wyposażonych w przesuwane klamerki. To wyjątkowa oszczędność miejsca – jeden wieszak mieści aż sześć ubrań.

Haczyki na ubrania

Niewielkie i niepozorne, ale niezwykle proste rozwiązanie. Haczyki sprawdzą się przy wielu rodzajach ubrań. Najczęściej wykorzystuje się je do prezentowania spodni. W ten sposób bardzo często eksponuje się jeansy, co podkreśla styl vintage. Dla klienta to bardzo duże udogodnienie. Jeansy zawieszone na haczyku można bardzo łatwo przeglądać można i dokładnie przyjrzeć modelowi, który wzbudzi zainteresowanie. Haczyki może również pełnić rolę wieszaka na torebki.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/wieszaki-odziezowe
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – http://wyposazeniedlasklepow.pl/asortyment-dodatkowy/wieszaki-ubrania-idealne-domu-sklepu