Wozki-plastikoweWózek sklepowy jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sklepu. W założeniu ma pomagać i towarzyszyć odwiedzającym sklep przez cały okres zakupów. Kupujący oczekują wysokiej jakości wózków zakupowych, jeszcze bardziej powinno zależeć na tym sprzedawcom. Jak łatwo zniechęcić Klienta do własnego sklepu? Choćby przez wózki sklepowe marnej jakości. Korzystanie z wózka powinno być udogodnieniem. Co jednak gdy ten przez swoją niesprawność, zamiast pomagać, tylko utrudnia zakupy? To nie wróży nic dobrego. Zdenerwowany Klient podświadomie będzie chciał jak najszybciej opuścić sklep, żeby nie trudzić się z kiepskim sprzętem.

Jaki wózek do sklepu?

Wózek na zakupy to często wizytówka sklepu samoobsługowego, ponieważ jest jednym z pierwszych elementów wyposażenia sklepu, z którym Klient ma styczność. Niedobre pierwsze wrażenie i nieprzyjemne użytkowanie w trakcie zakupów może trwale zniechęcić do sklepu.

Kupno porządnych wózków sklepowych to jednorazowa inwestycja na wiele lat. Każdy detalista powinien zadbać o właściwe wyposażenie sklepu, a wybór wózków marketowych jest bardzo duży. Warto przyjrzeć się ich podstawowym rodzajom.

Wozek chromowanyWózek sklepowy metalowy

Bardzo dobrze znany polskim Klientom. Od wielu lat obecny w każdym większym markecie. Konstrukcje z metalowego drutu są chromowane i cenione za wytrzymałość. Dobry stan zachowują przez wiele lat codziennego i intensywnego użytkowania.

Podstawowa różnica między wózkami metalowymi do sklepu to pojemność. Dostępne są liczne wersje, których wybór powinna determinować spodziewana wielkość zakupów każdego z odwiedzających sklep. Należy pamiętać również o udogodnieniach dla Klientów. Jednym z nich jest dodatkowe siedzisko dla dziecka wewnątrz kosza.

Wózek plastikowyWózek sklepowy z plastiku

Wózki sklepowe z tworzywa sztucznego są hitem ostatnich lat. Kupujący pokochali je za dużą pojemność i niezwykłą łatwość prowadzenia. Są także ciche i lekkie. Wiele z nich powstaje z materiałów recyklingowych.

Plastikowe wózki sklepowe zachwycają nowoczesnym wyglądem. Posiadają unikalny design, a także szereg udogodnień dla użytkowników. Mogą być wyposażone w: siedzisko dla dziecka, półkę na butelki czy technologię automatycznej identyfikacji produktów RFID. Ponadto wózki z tworzywa sztucznego oferują dużą powierzchnię reklamową. Są trwałe i łatwo je utrzymać w czystości.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/system-wejscia-wozki-koszyki-sklepowe
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – http://wyposazeniedlasklepow.pl/sklep-spozywczy/wieszaki-do-domu-i-do-sklepu