Lada z drewnaWyposażenie sklepu

można umownie podzielić na ważne, ważniejsze i… lady sklepowe. W sklepowym wnętrzu nie ma ważniejszego miejsca. Wszystkie drogi prowadzą do lady. Nasi specjaliści zwracają uwagę na trzy najważniejsze cechy, jakie powinna posiadać dobra lada sklepowa.

Wszyscy sprzedawcy chcą, żeby klient w końcu trafił do sklepowej lady. W końcu jest to miejsce, gdzie dochodzi do istoty prowadzenia biznesu – sprzedaży. Lada sklepowa jest swoistym centrum każdego punktu handlowego. Dlatego nie dziwi, że specjaliści od wyposażenia sklepu przywiązują szczególną wagę do lad.

Jesteśmy producentem mebli sklepowych seryjnych i na specjalne zamówienie. Pomagamy klientom identyfikować ich potrzeby i tworzyć zgodne z nimi niepowtarzalne aranżacje sklepowych wnętrz. Każdą realizację traktujemy indywidualnie i za każdym razem podkreślamy klientom znaczenie dobrej lady.

Funkcjonalność lady sklepowej

Z perspektywy sprzedawcy, lada jest miejscem, gdzie spędza najwięcej czasu. Jego komfort pracy bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi klienta. Dlatego wybierając ladę trzeba pamiętać o jej funkcjonalności.

Wewnętrzna część, niewidoczna dla kupujących, musi być podporządkowana wygodzie pracownika. Monitor, kasa, komputer, skaner, zamykane szuflady, to obowiązkowe elementy, które trzeba właściwie zagospodarować. Potrzebne jest jeszcze mnóstwo półek, szuflad i szafek do przechowania wielu potrzebnych przyrządów.

Specjaliści od wystroju wnętrz pracujący w naszej firmie podkreślają prostą zasadę – im większa lada sklepowa, tym lepiej. Dzięki temu bez problemu uda się zmieścić wszystkie rzeczy do jak najlepszej obsługi klienta. Jednak co najważniejsze, to właśnie klienci odczują większą wygodę. Większa lada w razie konieczności pozwoli uruchomić dodatkowe stanowiska i zmniejszyć kolejkę oczekujących.

Lada drewniana Solidne i wytrzymałe materiały dla porządnej lady

Z praktycznością nierozerwalnie łączy się staranne wykonanie i zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Wszystkie produkowane przez nas meble cechuje solidność i wytrzymałość. Nie inaczej jest również z ladami sklepowymi.

Naszym klientom zawsze oferujemy rozwiązania, które pozwolą cieszyć się z mebli jak najdłużej. W przypadku lad sklepowych zawsze polecamy specjalne tworzywa posiadające specjalne atesty gwarantujące wysoką odporność. W omawianych ladach elementem szczególnie narażonym na wysoką eksploatację są blaty. Z tego względu oferujemy blaty postformingowe, odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Komunikacja marki przez wygląd lady

Wygląd lady to sprawa indywidualna. Determinuje go wiele czynników. Najważniejsze to specyfika branży sklepu oraz zgodność z tożsamością marki sklepu.

O istotności branży na styl lady najlepiej pokazuje porównanie skrajności. Lady w większości sklepów odzieżowych sprawiają wrażenie wręcz ascetycznych, prostych w formie, bez towaru. Z kolei w sklepach spożywczych, zwłaszcza tych przy stacjach benzynowych, lady przepełnione są asortymentem. To lady impulsowe, które mają nakłonić klienta do sięgnięcia po towar w ostatniej chwili.

Z racji swojego ustawienia i spełnianej roli lady są najważniejszym meblem w sklepie. W związku z tym są naturalną wizytówką marki sklepu. To idealne miejsce do komunikacji z klientem, w którym eksponowane miejsce może wypełniać logo.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/lady-sklepowe
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – http://wyposazeniedlasklepow.pl/sklepy-konfekcyjne/lady-sklepowe-rozne-rodzaje-serca-sklepu