Stojaki na widokówki lub czasopismaStojaki na widokówki

Stoiska z pamiątkami to zazwyczaj miejsca, w których, w szczytowych momentach dnia, trudno cokolwiek kupić. Piętrzący się przy ladzie tłum chętnie i z ciekawością ogląda pamiątki, które mógłby zabrać ze sobą z wyjątkowego miejsca. Czasami, będąc turystą, nie da się nawet przebić, żeby cokolwiek zobaczyć. A przecież widokówka z wakacji, wysłana do znajomych, to obowiązkowy element do odhaczenia na każdym wyjeździe.

Sprzedawca z kolei, choćby nawet chciał, nie jest w stanie się rozdwoić i obsłużyć wszystkich Klientów naraz. Często traci przez to ich zainteresowanie i pozostaje bez zarobku, gdy odchodzą zniechęceni do kolejnego stoiska. Z pomocą przychodzą funkcjonalne stojaki na widokówki lub czasopisma, wystawiane przed sklepik lub budkę z pamiątkami.

kartki pocztoweSposób na brak miejsca w sklepie

Nikt nie lubi być podczas zakupów pospieszany lub – co gorsza – popychany, nie mogąc spokojnie wybrać, co kupić. Niestety w turystycznych miejscowościach jest to normą. Sklepiki z pamiątkami są zazwyczaj malutkie. Podobnie stoiska i budki – one także mają bardzo ograniczoną powierzchnię ekspozycyjną. Często z tego powodu lada staje się nie tylko miejscem sprzedaży, ale cała zapełnia się pamiątkami. Stojak na pocztówki jest w takim przypadku bardzo pomocny.

Wieszak na kartki pocztoweWygoda dla Klienta oraz dla sprzedającego

Stawiając regał na pocztówki przed sklepem lub stoiskiem, zyskujemy dodatkową przestrzeń ekspozycyjną. W czasie, gdy my obsługujemy jednych Klientów, inni mogą bez przeszkód przeglądać je i zdecydować, które wybrać. Ponieważ stojaki są obrotowe, są też bardzo wygodne i funkcjonalne. Nie tylko dla Klientów, ale także dla nas. Nie musimy już wyciągać spod lady koszyka pełnego widokówek, by Klient mógł się z nimi zapoznać.

Strach przed kradzieżą? Jest na to sposób.

Wielu sprzedawców boi się wystawiania stojaków na zewnątrz lub w miejscu z ograniczoną widocznością. Obawiają się kradzieży, zwłaszcza wtedy, gdy w sklepie jest najwięcej turystów. Podejrzewają, że nie będą w stanie dostrzec wszystkiego, co dzieje się wokół. Stojak na kartki pocztowe może stać się wtedy tylko ekspozytorem.

Jeśli umieścimy w nim po jednej kartce z danego wzoru i opatrzymy go numerem, problem się rozwiąże. Klient, chcąc kupić konkretną widokówkę, i tak musi podejść do kasy, poprosić o nią i zapłacić. Oszczędza sobie jednak presji czasu przy wyborze, jaką wywoływałaby na nim kolejka zniecierpliwionych Klientów, stojących za nim. W ten sposób zyskujemy miejsce, zarobek i zadowolonego Klienta!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym:
https://wyposazamysklepy.pl/stojaki-sklepowe-druciane

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje