Wiemy, że projektowanie wysp handlowych nie jest łatwe. Wiemy także, że dzięki długoletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych projektów, zdecydowanie projekt wyspy handlowejpotrafimy to robić. Wyspa sprzedażowa to miejsce o ograniczonej przestrzeni, a jednak stanowi miejsce ekspozycji i sprzedaży w jednym. Jako doświadczony producent mebli sklepowych ABM oferuje kompleksową obsługę i gwarancję najwyższej jakości. A także kilka drobnych szczegółów, na których najczęściej zależy poszukującym wysp. Czy Ty także poszukujesz właśnie nas?

Wyspa do centrum handlowego na wymiar

To wyjątkowa oferta, ponieważ pozwala dostosować wyposażenie swojego punktu sprzedaży pod konkretne wymagania. Często są to wymogi samego centrum lub galerii handlowej. Ponieważ miejsca na wyspy są wydzielane już podczas planowania całej przestrzeni handlowej, wynajmujący muszą się do nich dostosować. Dzięki możliwości wykonania wyspy na wymiar wszelkie najmniejsze szczegóły są brane pod uwagę. Łącznie z miejscami na odprowadzenie wody lub listwy elektryczne.

Bogata kolorystyka i wzory płyt meblowych

W tworzeniu własnej marki ważne jest, aby cała komunikacja wizualna była spójna. Do komunikacji wizualnej wliczamy także wygląd miejsca sprzedaży, w tym wypadku wyspy. Chodzi o jej kolorystykę, stylistykę oraz inne szczegóły, które pozwalają na wyróżnienie jej wśród innych. Dzięki dużemu wyborowi wzorów i kolorów płyt i elementów, stworzenie niepowtarzalnego miejsca jest jeszcze prostsze. Wyróżniające się stoisko to większe możliwości zwrócenia na siebie uwagi, a większa uwaga Klientów to możliwość większych zysków. Wisienką na torcie jest logo lub napis umieszczone na froncie, na przykład w miejscu lady sprzedażowej. To idealne dopełnienie całego designu i podkreślenie odrębności marki.

wyspa handlowa do centrum handlowegoBezpieczeństwo i jakość zawsze na pierwszym miejscu

Aby wyposażenie służyło Ci przez długie lata i pozostawało wciąż w idealnym stanie, używamy tylko najwyższej jakości materiałów. To solidne płyty i elementy łączące, które nie zużywają się z biegiem lat, tak jak ich tańsze odpowiedniki. W witrynach umieszczamy wyłącznie szkło hartowane, odporne na zarysowania i odpryski. Dzięki temu poniesiesz jednorazową inwestycję z gwarancją długoletniego, bezproblemowego użytkowania.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym https://wyposazamysklepy.pl/

https://www.abm.com.pl/wyspy-handlowe-realizacje