WIZUALIZACJA LADY 15Rok 2019 przynosi nowe trendy w aranżacji wnętrz i przestrzeni. Trendy te można wykorzystać nie tylko w naszych domach, ale także w aranżacji sklepów. W czasach, gdy duża część sprzedaży przenosi się do internetu, warto zadbać o wnętrza sklepów stacjonarnych. Powinny być zgodne z panującą modą, nowoczesne i zaskakujące. W ten sposób uda się nam przyciągnąć Klientów. Zainteresować ich nie tylko towarem, ale także sposobem ekspozycji. Poniżej przedstawiamy kilka trendów, które bez przeszkód sprawdzą się w każdym sklepie.

Kolor roku 2019 – Living Coral

Kolor roku 2019Instytut Pantone, czyli światowy autorytet w dziedzinie kolorów co roku ogłasza najmodniejszą barwę roku. W roku 2018 tym kolorem był fiolet, w tym roku stał się nim Living Coral, czyli „żyjący koralowy”. Kolor roku powinien przede wszystkim oddawać „ducha epoki”. Wiązać się z innymi trendami panującymi w danym czasie. W tym wypadku jest to odcień, który ma przywoływać na myśl afirmację życia oraz zbliżenie do natury.

W sklepie możemy go przemycić w dodatkach lub pomalować w tym odcieniu fragment ściany. Koralowe pufy w przymierzalni albo elementy wystawy pokażą Klientom, że jesteśmy na bieżąco ze światem designu!

Bliżej natury – meble z rattanukosz z rattanu

Pozostając w wątku bliskości natury, świetnie w sklepie sprawdzą się polirattanowe meble. Świetnie imitują meble z rattanu, ale są znacznie bardziej funkcjonalne. Są łatwe w utrzymaniu, dlatego bez problemu można je myć wodą. Nie są także podatne na działanie promieni słonecznych i nie blakną. To stawia je o pozycję wyżej niż ich naturalne odpowiedniki.

Tego rodzaju wyposażenie może kojarzyć się głównie z meblami ogrodowymi lub balkonowymi. Tymczasem z polirattanu tworzy się także różnego rodzaju kosze sklepowe. Przykładem może być ten z asortymentu ABM SA. Sprawdzi się jako kosz na pieczywo lub drobne artykuły. Znajdziecie go tutaj – https://www.abm.com.pl/kosz-z-polirattanu-38-5x30x9-jasny-braz

Trendy 2019 w aranżacji wnętrzGeometryczne wzory wracają do łask

Trendy 2019 w aranżacji wnętrz. W tym sezonie we wnętrzach królować będą geometryczne wzory. Będzie można je zobaczyć na ścianach i podłodze, ale także w meblach. Ostro zakończone, wyraźnie zarysowane elementy, które nadadzą naszemu wnętrzu wyrazu i charakteru. Warto pamiętać, że z takimi meblami nie możemy przesadzić. Powinny to być pojedyncze elementy, które nie przytłoczą wnętrza i nie sprawią, że stanie się ciężkie i męczące.

Przykładem elementów wpisujących się w trend geometryczny, jakie możemy wykorzystać w sklepie, są eleganckie włoskie stojaki. Je także bez problemu znajdziecie online – https://www.abm.com.pl/stojak-sklepowy-konfekcyjny-cua-100-z-polka-dolna