Stoisko alkoholowe Jan SkawinaStoiska alkoholowe już na stałe wpisały się w realizacje delikatesów – zdaniem właścicieli podnoszą prestiż sklepu i napędzają obroty. Kolejne realizacje wykonywane dla małopolskiej sieci Jan pokazują jak zmieniają się trendy w wyposażaniu sklepu dotyczące m.in. wyboru kolorystyki oraz dopasowania regału do potrzeb użytkownika. Sklepy te wykonywane są od początku w ścisłej współpracy na linii inwestor – firma. Projektujemy je z myślą o wygodzie dokonywania zakupów i jak najwyższych standardów jakości obsługi. Stoisko alkoholowe zajmuje sporą część przestrzeni i w każdej z realizacji wyróżnia się kolorystycznie.

Stoisko alkoholowe JanDelikatesy w Dobczycach

wykonano w płycie laminowanej limba czekoladowa, delikatesy w Wadowicach to już regały alkoholowe obudowane płytą, oddającą charakter naturalnego drewna. Natomiast regały w Centrum Zakupowym w Skawinie wykonano w stonowanej kolorystyce, dopasowanej do szarych regałów metalowych. Ładna ekspozycja i – co najważniejsze w przypadku win, właściwe warunki przechowywania butelek. Szerokie przejścia między regałami sprawiają, że wybór produktów jest dokonywany w bardzo komfortowych warunkach. Solidna konstrukcja regałów przyściennych umożliwia przechowywanie ciężkich butelek. Gondole ustawione w środkowej części stoiska wykonano z płyty laminowanej. Ich konstrukcja odpowiada dwóm funkcjom, jakie mają spełniać. Są to: ekspozycji win z całego świata oraz ich właściwego przechowania do czasu znalezienia nabywcy.

Stoisko alkoholowe Jan Dobczyce Z każdą kolejną realizacją

kształt tych regałów się zmienia – jest dostosowywany do wymagań i ulepszany. W skład wyposażenia stoiska wchodzi także oryginalna lada sklepowa z charakterystycznymi frontami. W jednym ze sklepów pomalowano je farbą tablicową, w celu zapisywania informacji o promocjach, nowościach, czy ofertach dnia. Na stoisku znajdują się także przeszklone, zamykane na klucz gabloty na markowe alkohole z najwyższej półki. Te podaje obsługa sklepu, dlatego gablota stoi nieopodal stanowiska kasowego. Stoisko alkoholowe przyciąga kupujących do sklepu, dlatego warto poświęcić jego urządzeniu dużo uwagi.

Zobacz nasze realizację: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-i-stoiska-alkoholowe

Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/