Stoiska alkoholowe – ewolucja regału dla sieci JAN

3_stoisko_alkoholowe_jan_skawina (2)Stoiska alkoholowe już na stałe wpisały się w realizacje delikatesów – zdaniem właścicieli podnoszą prestiż sklepu i napędzają obroty. Kolejne realizacje wykonywane dla małopolskiej sieci Jan pokazują jak zmieniają się trendy w wyposażaniu sklepu dotyczące m.in. wyboru kolorystyki oraz dopasowania regału do potrzeb użytkownika. Sklepy te wykonywane od początku w ścisłej współpracy na linii inwestor – firma projektowane są z myślą o wygodzie dokonywania zakupów i jak najwyższych standardów jakości obsługi. Stoisko alkoholowe zajmuje sporą część przestrzeni i w każdej z realizacji wyróżnione jest kolorystycznie.

3_stoisko_alkoholowe_jan_skawina (3)
Stoisko alkoholowe Jan Skawina
3_stoisko_alkoholowe_jan_skawina (1)
Gondole alkoholowe Jan Skawina
3_stoisko_alkoholowe_jan_skawina
Regały alkoholowe Jan Skawina

Delikatesy w Dobczycach wykonano w płycie laminowanej limba czekoladowa, delikatesy w Wadowicach to już regały alkoholowe obudowane płytą, oddającą charakter naturalnego drewna, natomiast regały w Centrum Zakupowym w Skawinie wykonano w stonowanej kolorystyce, dopasowanej do szarych regałów metalowych. Ładna ekspozycja i – co najważniejsze w przypadku win, właściwe warunki przechowywania butelek, szerokie przejścia między regałami sprawiają, że wybór produktów jest dokonywany w bardzo komfortowych warunkach. Solidna konstrukcja regałów przyściennych umożliwia przechowywanie ciężkich butelek. Gondole ustawione w środkowej części stoiska wykonano z płyty laminowanej, a ich konstrukcja odpowiada dwóm funkcjom, jakie mają spełniać – ekspozycji win z całego świata oraz ich właściwego przechowania do czasu znalezienia nabywcy.

1_stoisko_alkoholowe_jan_dobczyce (2)
Stoisko alkoholowe Jan w Dobczycach
1_stoisko_alkoholowe_jan_dobczyce (4)
Gondole alkoholowe Jan w Dobczycach
1_stoisko_alkoholowe_jan_dobczyce (5)
Lady na stoisko alkoholowe Jan w Dobczycach

Z każdą kolejną realizacją kształt tych regałów ulega zmianom – jest dostosowywany do wymagań i ulepszany. W skład wyposażenia stoiska wchodzi także oryginalna lada sklepowa z charakterystycznymi frontami – w jednym ze sklepów pomalowano je farbą tablicową, w celu zapisywania informacji o promocjach, nowościach, czy ofertach dnia. Na stoisku znajdują się także przeszklone, zamykane na klucz gabloty na markowe alkohole z najwyższej półki – te są podawane przez obsługę sklepu, dlatego gablota usytuowana jest nieopodal stanowiska kasowego. Stoisko alkoholowe przyciąga kupujących do sklepu, dlatego warto poświęcić jego urządzeniu dużo uwagi.

2_stoisko_alkoholowe_jan_wadowice (4)
Stoisko alkoholowe Jan Wadowice
2_stoisko_alkoholowe_jan_wadowice (3)
Stoisko alkoholowe Jan Wadowice
2_stoisko_alkoholowe_jan_wadowice (1)
Lady na stoisko alkoholowe Jan Wadowice