Biuro w nowej odsłonie

Meble biurowe - producent mebli biurowych ABM Biuro – przestrzeń, świeża kolorystyka i wygoda – to standardy wyposażanie miejsc do pracy, które podobają się wielu naszym Klientom. Prostota formy i doskonała jakość wykonania okazują się najbardziej oczekiwanym rozwiązaniem. Meble systemowe, które proponujemy do wyposażania biur umożliwiają łączenie różnych elementów w zależności od układu pomieszczenia i jego przeznaczenia, zapewniając optymalne wykorzystanie powierzchni. System Q może z powodzeniem służyć jako wyposażenie biur o różnej powierzchni oraz pokojów do pracy w mieszkaniach. Na system składają się: biurka, kontenerki, szafy, regały i dostawki. Szczególnie polecamy biurka, jako stanowiska samodzielne lub zespołowe, umożliwiające równoległą i swobodną pracę nawet kilku osób. Wszystkie meble są bardzo funkcjonalne, dają maksymalny komfort i wygodę nawet w trakcie wielogodzinnej pracy. Gwarancją ich trwałości jest wykorzystywanie w produkcji komponentów najwyższej jakości oraz nowoczesnej technologii. Stylistyka i kolorystyka mebli nadaje pomieszczeniom przyjazną atmosferę.

Meble produkowane są z płyty melaminowanej oklejonej obrzeżem PCV. Standardowa kolorystyka to olcha górska, grusza polna, orzech ciemny, antracyt, popiel jasny, limba czekoladowa, klon, buk i dąb mleczny, dostępne także w wariantach dwukolorowych. Inne kolory – na zamówienie. Materiały używane podczas produkcji posiadają certyfikaty jakości i higieny.

Meble do biura - produkcja mebli biurowych ABMW produkcji mebli wykorzystywane są najwyższej jakości okucia BLUM i metaboxy z dożywotnią gwarancją oraz najlepsze jakościowo zamki SISO. Meble wyposażane są w szkło hartowane. Szafy posiadają stopki umożliwiające regulację wysokości. Nogi biurek wykonane są z płyty meblowej lub rury o średnicy 60 mm malowanej proszkowo. Ponadto stosuje się dwa rodzaje malowanych proszkowo metalowych stelaży. System Q to produkcja seryjna, lecz specyfika odbiorców, jakimi są biura mieszczące się w lokalach o różnych parametrach sprawia, że wielkość realizacji zamówień indywidualnych jest niemal taka sama, jak produkcja seryjna. W celu obniżenia kosztów transportu meble pakowane są w paczki – z przeznaczeniem do samodzielnego montażu lub dostarczane w całości.

Biuro to także wygodne siedzisko – krzesła biurowe i fotele gabinetowe wiodących producentów krajowych oraz z importu zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Fotele wyposażone w nowoczesne mechanizmy można dostosować do sylwetki, rodzaju wykonywanej pracy oraz dopasować do wnętrza – producenci oferują wiele rodzajów obić ze skóry ekologicznej lub licowej i nowoczesnych tkanin tapicerowanych, odpornych na zabrudzenia, ogień itp.

Przykładowe rozwiązanie

Zestaw biurowy dla 4 osób może się składać z: 4 biurek typu QB 46 prawych i lewych, dostawianych kontenerków QK 113 lub 114 z piórnikiem i szufladami, które dodatkowo powiększą powierzchnię blatów roboczych lub kontenerków QK 202, 203, 303, 212, 213 wstawianych pod blaty biurek oraz półokrągłych dostawek. Na akta proponujemy szafy i regały – w systemie Q jest kilkanaście modeli o różnych wymiarach dostępnych w standardzie oraz kilkanaście modeli – na zamówienie. Stanowiska do pracy mogą być oddzielone panelem lub przegrodą ze szkła hartowanego – sprzyja to skupieniu podczas pracy, mogą też stanowić przestrzeń otwartą, ułatwiającą komunikację między pracownikami. Aranżacja jest uzależniona od oczekiwań klienta i ściśle związana z przeznaczeniem biura.