Meble biurowe - producent mebliBiuro w nowej odsłonie. Biuro – przestrzeń, świeża kolorystyka i wygoda – to standardy wyposażanie miejsc do pracy, które podobają się wielu naszym Klientom. Prostota formy i doskonała jakość wykonania okazują się najbardziej oczekiwanym rozwiązaniem.

Meble systemowe, które proponujemy do wyposażania biur umożliwiają łączenie różnych elementów w zależności od układu pomieszczenia i jego przeznaczenia, zapewniając optymalne wykorzystanie powierzchni. System Q może z powodzeniem służyć jako wyposażenie biur o różnej powierzchni oraz pokojów do pracy w mieszkaniach. Na system składają się: biurka, kontenerki, szafy, regały i dostawki.

Szczególnie polecamy biurka, jako stanowiska samodzielne lub zespołowe, umożliwiające równoległą i swobodną pracę nawet kilku osób. Wszystkie meble są bardzo funkcjonalne, dają maksymalny komfort i wygodę nawet w trakcie wielogodzinnej pracy. Gwarancją ich trwałości jest wykorzystywanie w produkcji komponentów najwyższej jakości oraz nowoczesnej technologii. Stylistyka i kolorystyka mebli nadaje pomieszczeniom przyjazną atmosferę.

Meble biurowe produkowane

są z płyty melaminowanej oklejonej obrzeżem PCV. Standardowa kolorystyka to olcha górska, grusza polna, orzech ciemny, antracyt, popiel jasny, limba czekoladowa, klon, buk i dąb mleczny. Dostępne także w wariantach dwukolorowych. Inne kolory – na zamówienie. Materiały używane podczas produkcji posiadają certyfikaty jakości i higieny.

Meble-do-biura-produkcja-mebli-biurowychW produkcji mebli wykorzystywane są najwyższej jakości okucia BLUM i metaboxy z dożywotnią gwarancją oraz najlepsze jakościowo zamki SISO. Meble wyposażane są w szkło hartowane. Szafy posiadają stopki umożliwiające regulację wysokości. Nogi biurek wykonane są z płyty meblowej lub rury o średnicy 60 mm malowanej proszkowo. Ponadto stosuje się dwa rodzaje malowanych proszkowo metalowych stelaży. System Q to produkcja seryjna, lecz specyfika odbiorców, jakimi są biura mieszczące się w lokalach o różnych parametrach sprawia, że wielkość realizacji zamówień indywidualnych jest niemal taka sama, jak produkcja seryjna. W celu obniżenia kosztów transportu meble pakujemy w paczki – z przeznaczeniem do samodzielnego montażu lub dostarczane w całości.

Biuro to także wygodne siedzisko – krzesła biurowe i fotele gabinetowe wiodących producentów krajowych oraz z importu zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Fotele wyposażone w nowoczesne mechanizmy można dostosować do sylwetki, rodzaju wykonywanej pracy oraz dopasować do wnętrza – producenci oferują wiele rodzajów obić ze skóry ekologicznej lub licowej i nowoczesnych tkanin tapicerowanych, odpornych na zabrudzenia, ogień itp.

Przykładowe rozwiązanie:

Zestaw biurowy dla 4 osób

może się składać z: 4 biurek typu QB 46 prawych i lewych, dostawianych kontenerków QK 113 lub 114 z piórnikiem i szufladami, które dodatkowo powiększą powierzchnię. Oprócz tego z blatów roboczych lub kontenerków QK 202, 203, 303, 212, 213 wstawianych pod blaty biurek oraz półokrągłych dostawek. Na akta proponujemy szafy i regały. W systemie Q jest kilkanaście modeli o różnych wymiarach dostępnych w standardzie oraz kilkanaście modeli – na zamówienie. Stanowiska do pracy można oddzielić panelem lub przegrodą ze szkła hartowanego – sprzyja to skupieniu podczas pracy. Mogą też stanowić przestrzeń otwartą, ułatwiającą komunikację między pracownikami. Aranżację ściśle uzależniamy od oczekiwań klienta i wiążemy bezpośrednio z przeznaczeniem biura.

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje

Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/wyposazenie-biura