Stoisko warzywneStoiska sklepowe warzywno – owocowe. Od początku lokowane w sklepach wielkopowierzchniowych miały za zadanie przykuwać uwagę wielobarwną ofertą świeżych produktów. Stoiska sklepowe meble na warzywa i owoce, jakie wtedy proponowano konstruowane były na bazie regału metalowego i ustawiane przy ścianach. Malowane proszkowo na kolor zielony, wyposażone w lustro, zielone lub szare skrzynki z tworzyw sztucznych stanowiły odpowiednie tło dla świeżych produktów i gwarantowały dobre warunki przechowywania. Potem dodano obudowy z płyty laminowanej w kolorze zielonym. Zwiększono ilość luster, dodano panel z oświetleniem, aby wzmocnić walory ekspozycji. Z czasem na górnym panelu pojawiły się podświetlone oznaczenia asortymentowe – WARZYWA, OWOCE, a także barwne fotografie z realizacji.

Następnym krokiem było zaprojektowanie wyspy handlowej

– niższa od regału przyściennego zapewniała dostępność do produktów z wszystkich stron. Plastikowe skrzynki łatwo było utrzymać w czystości. Regały te nadal są w ofercie i cieszą się zainteresowaniem klientów. Szczególnie tych, którzy przeprowadzają modernizacje sklepów spożywczych. Także dlatego dwa modele z oferty ABM nagrodzono Perłą Rynku Wybór Detalistów.

Stoisko warzywneIstotna zmiana wprowadzona do oferowanych regałów

wywołana została zmieniającą się modą na materiały wykończeniowe – to naturalne drewno oraz obudowy z płyty laminowanej oddającej wygląd naturalnego drewna. Dodatkowo w wyposażeniu dodatkowym coraz częściej zaczęto stosować kosze wiklinowe oraz drewniane skrzynki. Wraz z rozwijaniem półki produktowej pojawiły się stanowiska do ważenia produktów, często samoobsługowe. Inne ulepszenia to specjalne pojemniki na bakalie i inne produkty sprzedawane na wagę.

Stoisko warzywne Istotna zmiana wprowadzona do oferowanych regałów wywołana została zmieniającą się modą na materiały wykończeniowe – to naturalne drewno oraz obudowy z płyty laminowanej oddającej wygląd naturalnego drewna. Dodatkowo w wyposażeniu dodatkowym coraz częściej zaczęto stosować kosze wiklinowe oraz drewniane skrzynki. Wraz z rozwijaniem półki produktowej pojawiły się stanowiska do ważenia produktów, często samoobsługowe oraz specjalne pojemniki na bakalie i inne produkty sprzedawane na wagę.

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje

Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/