popychacz towaru na półce sklepowejPopychacz produktów dba o wygląd ekspozycji na półce sklepowej. Dzięki niemu towar jest zawsze wysunięty na przód półki. Jeśli brakuje nam czasu na poprawianie produktów na regale, warto pomyśleć o systemie popychaczy. Jakie są główne zalety tego systemu?

Automatyczne układanie towaru na półkach

System popychaczy składa się z kilku elementów, które montujemy na półce sklepowej. Głównym elementem jest popychacz ze sprężyną wypychającą produkty do przodu. Dodatkowo w skład kompletu wchodzi listwa przednia, listwa tylna oraz przegrody oddzielające grupy produktów postawione obok siebie.

drobne artykuły na popychaczu towaruPierwszą zaletą stosowania popychaczy towaru jest niewątpliwie oszczędność czasu. Nie musimy już ciągle poprawiać ułożenia produktów na półkach. To szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy panuje zwiększony ruch w sklepie. Odciążenie pracowników wpływa pozytywnie na jakość obsługi Klientów.

Po drugie, popychacze sprawiają też, że towar jest lepiej widoczny dla kupujących. Opakowania produktów są eksponowane w optymalny sposób. Dzięki temu Klienci widzą logo produktu, nazwę i grafikę na opakowaniu.

Trzecią korzyścią ze stosowania popychaczy jest łatwiejsze wyciąganie produktów z półki. Popychacz sprawia, że produkty leżą zawsze równo, prostopadle do półki. Produkty są zatem bardziej dostępne dla Klientów.

Po czwarte, system popychaczy sprawia, że wykorzystujemy powierzchnię półki w maksymalny sposób. Produkty stoją jeden za drugim, przylegając do siebie. Nie tworzą się zatem luki, które zabierają niepotrzebnie miejsce.

Przegroda do półki oddzielająca produkty

przegrody na półce regałuDodatek na półkę przesuwający produkty sprawdzi się w sklepach spożywczych, drogeriach, supermarketach i hipermarketach. Zastosujemy go także na półkach umieszczonych nad ladą. Dzięki temu wyciąganie produktów będzie dla kasjerów znacznie wygodniejsze.

Jaki rodzaj towaru możemy eksponować w popychaczach?
Niemal każdy towar w opakowaniu:
– słodycze
– gotowe dania
– przyprawy
– herbaty i kawy
– kosmetyki
– chemię gospodarczą
– drobne akcesoria RTV i GSM

Możemy zakupić zarówno gotowe komplety popychaczy, jak i pojedyncze elementy. Montaż nie ma wpływu na powierzchnię półki, ponieważ listwy przykleimy do półek dzięki taśmie.

Wypychacze towaru to wygodny sposób na utrzymanie porządku na sklepowych półkach.

Poznaj też inne dodatki sklepowe:
https://stojaki-sklepowe.pl/akcesoria-dodatkowe/haczyki-sklepowe-ekspozycja-produktow-na-zawieszkach/
https://wyposazeniedlasklepow.pl/asortyment-dodatkowy/torba-papierowa-ekologiczna-bezpieczne-opakowania-sklepowe/