aranżacja salonu z kolekcją AVENIRKiedy chcemy kupić meble z litego drewna, patrzymy głównie na jakość oraz cenę. Polski producent mebli oferuje wyposażenie wnętrz z prawdziwego drewna, których znakiem rozpoznawczym jest nowoczesny design i przystępna cena. System modułowy AVENIR pozwala na wyposażenie domu lub mieszkania wedle naszych upodobań.

Solidne meble z drewna jesionowego

Drewno jesionowe charakteryzuje się sporą twardością i wytrzymałością. Występuje aż w kilkunastu odcieniach, przy czym im ciemniejsza barwa, tym drewno jest bardziej twarde. Cechą charakterystyczną jesionu jest wyrazisty rysunek słojów. W systemie AVENIR zastosowaliśmy właśnie drewno jesionowe. Obok drewnianych elementów, w kolekcji mamy też metalowy akcent w postaci rury malowanej na biały lub czarny kolor. Meble drewniane z dodatkiem metalu to zgrane połączenie, ostatnio chętnie stosowane w wyposażeniu wnętrz.

półki z drewna regału przyściennegoW każdym domu i mieszkaniu wyposażenie salonu tworzy atmosferę relaksu, spokoju i swobody. Od tego, jak urządzimy tę część mieszkania, zależy czy będziemy czuli się w niej komfortowo. Dlatego warto kierować się własnym gustem, pamiętając o tym, że meble powinny być także funkcjonalne. Regał przyścienny pozwoli nam zaoszczędzić miejsce, co jest istotne zwłaszcza na mniejszym metrażu. Regał AVENIR sprawdzi się w salonie, garderobie lub przedpokoju.

Meble drewniane do salonu

Zapewne zastanawiamy się jak wybrać meble do pokoju dziennego? Jeśli podobają nam się drewniane meble, warto rozeznać się w gatunkach drewna. Jasne drewno jesionowe rozjaśni wnętrze, więc sprawdzi się w przypadku niewielkich mieszkań, z małym dostępem światła słonecznego. Regał wykonany z drewna zagospodaruje miejsce na ścianie. Na półkach umieścimy bliskie nam rzeczy – ulubione książki, płyty, filmy, gry planszowe, pamiątki. To zatem świetna wizytówka tego, czym się interesujemy. Regał jest o tyle wygodnym rozwiązaniem, że sięgniemy po potrzebne nam rzeczy bez konieczności szukania ich w komodzie czy szafie. Poukładane rzeczy będą bowiem zawsze na swoim miejscu.

dekoracje i książki ułożone na półkach regałuRegał AVENIR to także ciekawy pomysł na wyposażenie garderoby. Na półkach możemy przechowywać złożone ubrania. Dzięki drążkom i zawieszkom zawiesimy z kolei odzież na wieszakach. Co przemawia za wyborem otwartego regału zamiast klasycznej szafy? Ubrania ułożone na półkach regału mają dostęp do świeżego powietrza. Przepływ powietrza zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny, co jest częstym problemem, kiedy przechowujemy ubrania w szafie.

Pojemny regał do przedpokoju z pewnością sprawdzi się w przypadku kilku domowników. Wiemy, że czasem ciężko znaleźć miejsce na kurtki zimowe, lżejsze płaszcze, torebki i dodatki. System do przedpokoju rozwiązuje problem wiecznego braku miejsca na odzież wierzchnią.

Przeczytaj tekst o meblach z drewna do salonu:
https://meble-avenir.pl/avenir-klasyczne-meble-do-salonu/

Dowiedz się więcej o kolekcji AVENIR:
http://regaly-do-sklepu.pl/meble-do-sklepu-konfekcyjnego/kolekcja-avenir-czyli-jak-przeniesc-design-sklepu-odziezowego/