półokrągła lada w sklepie odzieżowymLada sklepowa to element, który zapewnia sprawną obsługę Klienta. Pozwala wygodnie prezentować produkty i finalizować zakupy. Warto dobrać ladę dopasowaną do wyglądu sklepu, dzięki czemu osiągniemy spójność w aranżacji wnętrza. Prezentujemy lady oferowane przez polskiego producenta wyposażenia sklepów.

Rodzaje lad sklepowych

Sklepowa lada pełni różne funkcje. To miejsce, gdzie Klient dokonuje płatności za zakupy, zgłasza się po pomoc do pracownika sklepu i otrzymuje potrzebne mu informacje. Na blacie pracownik może wygodnie zaprezentować produkt, a także zapakować go i przyjąć zapłatę za towar.

W ofercie posiadamy uniwersalne lady sklepowe, lady odzieżowe oraz lady impulsowe. Uniwersalne lady przeznaczone są do sklepów różnych branż. Mogą być to sklepy spożywcze, odzieżowe, jubilerskie, z zabawkami lub papiernicze.

Z kolei lada do sklepu odzieżowego, czyli konfekcyjna wyposażona jest w długi i szeroki blat. Dzięki temu prezentacja i pakowanie ubrań staje się znacznie wygodniejsze. Wśród lad odzieżowych ABM dostępne są lady o klasycznym designie lub bardziej nowoczesne, przypominające czarno-białą szachownicę.

półki na przodzie lady impulsowejLada impulsowa ma natomiast skłonić Klientów do dodatkowych zakupów. W tym celu ma ona liczne półki, na których umieścimy produkty szybko zbywalne, na przykład słodycze. Półki są umieszczone na froncie lady.

Wśród lad dostępne są także moduły narożne, pozwalające na zagospodarowanie miejsc o nietypowym kształcie. W ten sposób maksymalnie wykorzystamy dostępną przestrzeń. Lady sklepowe możemy łączyć w ciągi dowolnej długości, dzięki czemu wydzielimy przestrzeń, która ma być niedostępna dla Klientów. To zatem dobre rozwiązanie, jeśli za pracownikiem sklepu znajdują się regały z cennym towarem. Zabudowanie przestrzeni ladami sprawi, że tylko sprzedawca będzie mieć dostęp do artykułów znajdujących się za nim.

Lada sklepowa – uniwersalne modele

Przykładem lad uniwersalnych są lady L4 firmy ABM. Wykonane są one z płyty laminowanej pokrytej filmem melaminowym. Anodowany front blatu w srebrnym kolorze sprawia, że krawędzie lady są odporne na uszkodzenie. W ofercie dostępne są różne kolory, takie jak biel, popiel, grusza polna, klon naturalny czy limba czekoladowa. Są to zatem propozycje o klasycznej, stonowanej kolorystyce, pasujące do każdego wnętrza.

Lada sklepowa nowoczesna cechuje się nie tylko estetycznym wyglądem, ale i funkcjonalnością. Wszystko dzięki dodatkom, które umożliwiają przechowywanie dokumentów i akcesoriów. Lada może mieć także miejsce na przechowywanie towaru, na przykład zamówień internetowych lub towaru zapasowego. Pomogą w tym szuflady i półki zamontowane w ladzie, zamykane na kluczyk. Z kolei drzwiczki skrzydłowe lub przesuwne pozwalają na zakrycie zawartości półki dolnej.

przeszklona lada sklepowaWśród lad L4 dostępne są przeszklone lady z dodatkiem szkła hartowanego. Szklany jest tu blat i frontowy element u góry mebla. Dzięki temu Klienci mogą zobaczyć artykuły eksponowane w górnej półce. Co ważne, dostęp do nich ma jedynie sprzedawca. Zapewnia to bezpieczeństwo i umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów. Hartowane szkło sprawia, że na ladzie bez obaw położymy nieco cięższe przedmioty. Lada z przeszkleniem sprawdzi się, jeśli chcemy wyeksponować drogie produkty, na przykład biżuterię, kosmetyki, perfumy znanych marek, drobną galanterię.

Przy zakupie lad możemy dokupić także elementy dodatkowe, które są przydatne w sprzedaży. Są to kasetki i wkłady na pieniądze, testery banknotów, kalkulatory, cenówki czy opakowania sklepowe.

Przeczytaj też:
http://regaly-do-sklepu.pl/sklepy-spozywcze/lady-sklepowe-na-zakupy-impulsowe/
http://wyposazeniedlasklepow.pl/meble-na-zamowienie/idealna-lada-w-sklepie-odziezowym/