Ażurowe meble do sklepu to wybór dla każdego, kto szuka ekonomicznego i łatwego sposobu ekspozycji. To uniwersalne wyposażenie sprawdza się w różnych branżach. Właściciele sklepów niezmiennie, od wielu lat zaopatrują się w różne rodzaje drucianych mebli. Dlaczego?

Regał drucianyRegały ażurowe są przede wszystkim ekonomiczne

Zakup złożonego z nich kompleksowego wyposażenia nie jest dużą inwestycją. Opłaca się osobom, które dopiero rozkręcają biznes albo szukają mebli na zaplecze lub do magazynu. Nie jest to opcja luksusowa, ale bardzo funkcjonalna i stosunkowo tania, w porównaniu z innymi rodzajami wyposażenia.

Lekkie, ale wytrzymałe konstrukcje

Każdy regał druciany ma jedną szczególną zaletę – jest lekki. Dzięki temu łatwo go przemieścisz. Jednak mimo tego, druciane konstrukcje są bardzo wytrzymałe. Udźwig jednej półki to nawet 150 kg! Właśnie z tych powodów idealnie sprawdzają się jako meble magazynowe

Mobilne meble sklepowe

kosz sklepowy drugiany na kółkachDzięki wykorzystaniu kółek zamiast standardowych nóżek, zyskujesz dodatkowe możliwości. Elementy możesz dowolnie przemieszczać w obrębie sklepu lub magazynu. To pomaga przy zmianie ekspozycji, ale także w utrzymaniu czystości. Dojście do wszystkich rogów i zakamarków pomieszczenia nie jest problemem.

Samodzielne lub w zestawach i ciągach

Każdy z regałów możesz potraktować jako osobny mebel w sklepie. W takim przypadku świetnie sprawdzi się jako miejsce promocji. Natomiast jeśli opierasz całe wyposażenie sklepu o druciane regały, ustaw je obok siebie. Utworzą ciąg, który – umieszczony wzdłuż ściany — stworzy jednolite umeblowanie.

Jeden duży kosz lub dwa mniejsze

Kosze druciane to świetny wybór do sklepów z dużą ilością drobnego towaru, nad którym trudno zapanować. Wykorzystanie całego kosza pozwoli na ekspozycję Kosze druciane chromowane i meble ażurowewiększej ilości produktów. Jednak wystarczy przedzielić kosz przegrodą, aby zyskać dwa mniejsze kosze. To świetny sposób na modyfikację wyposażenia w zależności do potrzeb ekspozycji.

Dobrze widoczny dla Klientów asortyment

Mimo tego, że produkty w sklepie są eksponowane w koszach, asortyment jest dobrze widoczny dla Klienta. Odpowiednia głębokość sprawia, że dotarcie do konkretnego produktu także nie jest trudne. W zależności od gęstości drutów regały nadadzą się na mniejsze lub większe towary. Specjalne zabezpieczenia i ograniczniki uniemożliwią zsuwanie się ze skośnych półek.

Kup najsolidniejsze i najtrwalsze meble ażurowe.

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje