Kupując krajalnicę do sklepu, należy dobrze sprecyzować swoje potrzeby. To od tego, czego oczekujemy od sprzętu, będzie zależał jego wybór. Dlatego najpierw powinieneś dobrze zapoznać się z tym, co oferuje rynek i na co koniecznie musisz zwrócić uwagę. Później zestawić to ze swoimi potrzebami. Na końcu – kupić profesjonalny sprzęt od zaufanego sprzedawcy.stoisko mięsne w sklepie

Krajalnica do wędlin czy do sera?

Rodzaj wybranej krajalnicy w dużej mierze zależy od tego, co będziemy nią kroić. Do krojenia wędlin idealnie sprawdzą się krajalnice ze stalowymi nożami. Do sera zdecydowanie bardziej poleca się tarcze tnące pokryte teflonem. Krajalnica nazwana krajalnicą do wędlin i sera może być wykorzystywana na dwa sposoby – ale nie zamiennie. Sprawdzi się jednak i do jednego, i do drugiego rodzaju produktów.

Krajalnica ręczna czy automatyczna?

Wybór pomiędzy krajalnicą ręczną i automatyczną zależy od tego, na jaką wydajność stawiasz. Krajalnica do wędlin to wybór nie tylko dla sklepów, ale także firm kateringowych i restauracji. W takich miejscach ważne jest krojenie dużej ilości wędliny, więc maszyna automatyczna sprawi, że nie będziesz musiał angażować do krojenia pracowników. Jeśli wybierzesz ręczną – będzie się to wiązać z ich wysiłkiem.

krajalnica maga do wędlinDobrze dostępne części zamienne do krajalnic

Maszynka do krojenia wędlin potrzebuje regularnej wymiany części, które się zużywają. Są to przede wszystkim noże, które się tępią. Ostrzymy je z pomocą kamieni ostrzących i gładzących, ale mimo wszystko, co pół roku lub rok tarcze tnące trzeba wymienić. Wraz z wymianą noża, warto sprawdzić stan kamieni. W przypadku zużytych, nowy nóż może się uszkodzić i być niezdatny do użytku. Jednocześnie pamiętaj, że niektóre noże są sprzedawane tylko wstępnie naostrzone, dlatego przed użyciem muszą przejść proces ostrzenia.

Zakup z zaufanego źródła

Kupując krajalnicę z pewnego źródła, masz pewność gwarancji dawanej na sprzęt. My, jako oficjalny dystrybutor sprzętów polskiej firmy Ma-Ga, oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pamiętaj także o możliwości łatwego zakupu części zamiennych do maszyny. W ABM SA sprzedajemy części zarówno do krajalnic firmy Ma-Ga, jak i krajalnic włoskich. Zaufany sprzedawca to pewność solidności i profesjonalizmu.

Zobacz najlepsze realizacje sklepów spożywczych!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym https://wyposazamysklepy.pl/

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje