Najnowszy system meblowy w asortymencie ABM – system AVENIR. Pierwszy raz przedstawiliśmy go na targach Maison&Objet 2019 w Paryżu. Koncept entuzjastycznie przyjęli odwiedzający targi – zarówno profesjonaliści, jak i osoby spoza branży. To utwierdziło nas w przekonaniu, że osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Stworzyliśmy uniwersalny system meblowy dla każdego.

Półka avenir

AVENIR – nowoczesne spojrzenie

Podejmując współpracę z biurem projektowym Grynasz Studio, wzięliśmy wspólnie udział w projekcie “Design to dobre dla MSP”. Efektem tej współpracy okazał się wyjątkowy system – inny od tych, jakie dotychczas tworzyliśmy. Świeże spojrzenie pozwoliło stworzyć zupełnie nowatorskie rozwiązanie o wiele szerszym niż zwykle zastosowaniu. Wśród elementów systemu coś dla siebie znajdą zarówno właściciele sklepów, biur, jak i osoby prywatne.

AVENIR – meble do każdego wnętrza

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów stworzyliśmy solidną zabudowę. Dla przestrzeni handlowych, użyteczności publicznej, ale także do domów i mieszkań. To zupełnie nowatorskie podejście do projektowania mebli. Dotychczas producenci skupiali się na tworzeniu dedykowanych mebli dla poszczególnych branż. Tym razem jest inaczej. Jeden koncept, jedna stylistyka – wiele zastosowań. Avenir

Poszczególne elementy systemu i ich zastosowanie

System AVENIR powstał na bazie metalowej rury oraz naturalnego drewna. To połączenie niebanalne i oryginalne. Sprawi, że meble umieszczone we wnętrzu, odróżnią je zdecydowanie od innych. Na cały system składa się kilka elementów:

  • Zabudowa naścienna – uzupełniona o dodatkowe elementy. Podstawą jest metalowy drążek malowany proszkowo. Na nim umieszczamy drążki drewniane lub metalowe, zawieszki hook oraz półki. To podstawowe elementy wyposażenia sklepów i butików odzieżowych.Regał Avenir

  • Gondole odzieżowe – idealne nie tylko do sklepu, ale także do domu. Świetnie dopełnią domową garderobę – nadadzą jej wyjątkowego charakteru, ale także usystematyzują organizację odzieży.

  • Lady sklepowe/recepcyjne – dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi nadają się do sklepów, ale także lokali usługowych i biur. Dodają ciepła i wyjątkowego charakteru całemu wnętrzu.

  • Szafki do przechowywania – niezwykle uniwersalne. Mogą być wykorzystane pojedynczo lub ustawione w ciągu obok siebie, tworząc elegancką zabudowę biurową.system meblowy AVENIR

  • Stoliki i kostki ekspozycyjne – miejsce ekspozycji w sklepach, dekoracji w biurach i mieszkaniach. Ustawione na nich elementy staną się piękną dekoracją.

Kup meble sklepowe, biurowe oraz do domu także dla siebie!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir