Sklep-odziezowy-projektSklep odzieżowy jest miejscem, które wymaga bardzo starannie zaplanowanego wyposażenia. Odzież jest bardzo wymagającym towarem i wymaga wielu starań, by była dobrze prezentowana. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiednich mebli do sklepu odzieżowego. Są to przede wszystkim regały na ubrania.

Sieci odzieżowe
Obecnie meblami wybieranymi najczęściej jako wyposażenie sklepów odzieżowych są stojaki na ubrania typu gondola. Trend ten rozpoczęły na dużą skalę duże sieci odzieżowe. To w nich ubrania są układane zwykle nie rodzajami, a seriami lub kolekcjami. Z tego powodu często odzież jest umieszczana razem z akcesoriami oraz biżuterią.

Kostki drewniane Zalety wielofunkcyjnego regału

Obecnie regały sklepowe można dowolnie komponować i dobierać jego elementy. Oprócz standardowych półek i wieszaków można na nich także umieścić inne haczyki lub zawieszki. Na nich z kolei można zawiesić buty, torebki, nakrycia głowy, a nawet drobną biżuterię. Półki na tego typu regałach mogą znajdować się na górze, na dole lub po bokach regału. Podobnie zawieszki, których umieszczenie na metalowych perforowanych ściankach można dowolnie modyfikować. W ten sposób możemy dostosowywać układ regału do potrzeb konkretnych kolekcji odzieżowych. Możliwości są niemal nieograniczone.

Takie połączenie różnego rodzaju produktów w jednym miejscu daje większe możliwości. Klient, chcący zakupić konkretny produkt, mimowolnie zwraca uwagę na inne, niekonieczne tego samego rodzaju. Może się więc zdarzyć, że coś, czego początkowo nie miał zamiaru poszukiwać, „wpadnie w jego oko”.

 

Stoły chromowane Stojak odzieżowy na kółkach

Świetnym wyborem do sklepu odzieżowego jest także stojak na ubrania na kółkach. Dzięki swojej mobilności jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Może być dowolnie zmieniane jego miejsce, co także wpływa na możliwość częstego modyfikowania umeblowania sklepu. To świetna alternatywa dla regałów umieszczanych przy ścianach na stałe.

StojakiRegały i stojaki na ubrania

Wolnostojące regały typu gondola i stojaki na ubrania sprawdzą się świetnie w każdym sklepie odzieżowym. Sklepy z odzieżą męską i damską mogą na nich umieszczać oprócz ubrań różnego rodzaju akcesoria. Sklep odzieżowy dla dzieci może połączyć ekspozycję ubranek z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Regały i stojaki można także dowolnie łączyć. Wszystko zależy od wielkości sklepu i naszej kreatywności.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym  – https://wyposazamysklepy.pl/stojaki-stendery-sklepowe-odziezowe
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – http://wyposazenie-dla-sklepow.pl/sklepy-odziezowe/stojaki-odziezowe-funkcjonalnosc