Meble do delikatesów

Meble do sklepuMeble do marketu dla sieci handlowej to znakomita okazja do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości. Projekt sklepu przewidywał stworzenie ergonomicznej przestrzeni, która będzie gwarantować komfortowe zakupy. Jako producent mebli sklepowych mogliśmy stworzyć specjalne regały sklepowe, aby spełnić wszystkie wymagania Klienta.

Własna linia produkcyjna, doświadczeni architekci i doradcy handlowi, to krótki przepis na powodzenie sklepowych realizacji. W delikatesach widocznych na zdjęciach Klienci mają dostęp do wyjątkowych produktów. To najwyższej jakości artykuły spożywcze pochodzące od regionalnych producentów.

Dokładnie takie jest również stworzone przez nas wyposażenie marketu małopolskiej sieci delikatesów – wyjątkowe i najwyższej jakości. Dla każdego tematycznego stoiska zostały stworzone meble na wymiar według indywidualnego projektu. Regały do delikatesów powstały z myślą o dopasowaniu ich wyglądu do charakteru prezentowanych przez nie produktów.

Wyjątkowa aranżacja delikatesów

Mable do sklepuWyposażenie delikatesów musi korespondować z asortymentem, które przyjdzie im eksponować. Znakomitym przykładem może być widoczne na zdjęciach stoisko owocowo-warzywne. Tworzą je wyjątkowe regały warzywne i wyprodukowana na wymiar wyspa na owoce i warzywa. Wyspa posiada frezowaną płytę MDF nawiązującą do naturalnego drewna. Taki wygląd idealnie współgra z prezentowanym asortymentem.

Każdy mebel znajdujący się na powierzchni handlowej wynoszącej 2300 m2 był dokładnie przemyślany. Wszystkie elementy zostały dopasowane pod względem wyglądu i funkcjonalności. Indywidualny charakter ma cały sklep. Boksy kasowe to unikalny projekt dopasowany do potrzeb pracowników sklepu i wygody Klientów. Wózki sklepowe i koszyki sklepowe są dedykowane i posiadają logo marki sieci handlowej.

Unikalne wyposażenie sieci handlowej

Regały warzywneMiejsce zakupów to nie wszystko. Dla funkcjonowania marketu nie mniej istotna jest część nieprzeznaczona dla Klientów. W niej również zastosowano oryginalne rozwiązania, specjalnie dopasowane do tego obiektu. Dzięki temu pracownicy otrzymali miejsce, w którym mogą komfortowo spełniać swoje obowiązki i efektywnie wykorzystać przerwę.

Uwzględniając potrzeby pracowników zaprojektowaliśmy pomieszczenia socjalne, gdzie znalazły się praktyczne szafki. Zadbaliśmy o jak najlepsze wyposażenie biura oraz sali konferencyjnej. Do kuchni stworzyliśmy meble kuchenne i wstawiliśmy pasujący do nich stół i krzesła.

Zobacz inne realizacje z naszym udziałem https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje