Regały metaloweMeble do delikatesów. Meble do marketu dla sieci handlowej to znakomita okazja do wykorzystania naszego doświadczenia i możliwości. Projekt sklepu przewidywał stworzenie ergonomicznej przestrzeni, która będzie gwarantować komfortowe zakupy. Jako producent mebli sklepowych mogliśmy stworzyć specjalne regały sklepowe, aby spełnić wszystkie wymagania Klienta.

Własna linia produkcyjna, doświadczeni architekci i doradcy handlowi, to krótki przepis na powodzenie sklepowych realizacji. W delikatesach widocznych na zdjęciach Klienci mają dostęp do wyjątkowych produktów. To najwyższej jakości artykuły spożywcze pochodzące od regionalnych producentów.

Dokładnie takie jest również wyposażenie marketu małopolskiej sieci delikatesów – wyjątkowe i najwyższej jakości. Dla każdego tematycznego stoiska stworzyliśmy meble na wymiar według indywidualnego projektu. Regały do delikatesów powstały z myślą o dopasowaniu ich wyglądu do charakteru prezentowanych przez nie produktów.

Wyjątkowa aranżacja delikatesów

Mable do sklepuWyposażenie delikatesów musi korespondować z asortymentem, które przyjdzie im eksponować. Znakomitym przykładem może być widoczne na zdjęciach stoisko owocowo-warzywne. Tworzą je wyjątkowe regały warzywne i wyprodukowana na wymiar wyspa na owoce i warzywa. Wyspa posiada frezowaną płytę MDF nawiązującą do naturalnego drewna. Taki wygląd idealnie współgra z prezentowanym asortymentem.

Każdy mebel, który znajduje się na powierzchni handlowej, wynoszącej 2300 m2, był dokładnie przemyślany. Wszystkie elementy zostały dopasowane przede wszystkim pod względem wyglądu i funkcjonalności. Indywidualny charakter ma cały sklep. Boksy kasowe to unikalny projekt dopasowany do potrzeb pracowników sklepu i wygody Klientów. Ponieważ wózki sklepowe i koszyki sklepowe są dedykowane, posiadają logo marki sieci handlowej.

Unikalne wyposażenie sieci handlowej

Regały warzywneMiejsce zakupów to nie wszystko. Dla funkcjonowania marketu ważnym aspektem jest część nieprzeznaczona dla Klientów. W niej również zastosowano oryginalne rozwiązania, specjalnie dopasowane do tego obiektu. Dzięki temu pracownicy otrzymali miejsce, w którym mogą komfortowo spełniać swoje obowiązki i efektywnie wykorzystać przerwę.

Uwzględniając potrzeby pracowników zaprojektowaliśmy pomieszczenia socjalne, gdzie znalazły się praktyczne szafki. Zadbaliśmy o to, aby jak najlepiej wyposażyć biuro oraz salę konferencyjną. Do kuchni stworzyliśmy meble kuchenne i wstawiliśmy pasujący do nich stół i krzesła.

Zobacz inne realizacje z naszym udziałem https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym https://wyposazamysklepy.pl/manekiny-sklepowe