Regały metaloweSklepy motocyklowe. Przez pasjonatów jazdy na motocyklach to prawdziwa frajda – jest motywacja, zaangażowanie i znajomość tematu. Podstawą wyposażenia są regały przyścienne, połączone w praktyczne ciągi oraz wolnostojące gondole wykonane na systemie TUBE. Wyposażone w półki i zawieszki przeznaczone są na kurtki motocyklowe, kaski, obuwie, rękawice, plecaki oraz inne akcesoria. Na słupach konstrukcyjnych zamontowano kostki FENIKS – wielofunkcyjne elementy wyposażenia. Wykonane z naturalnego drewna paulownia, na których prezentować można TOP produkty – nowości, limitowane edycje, produkty dnia.

Półki z drewna paulownia

wykorzystano także na specjalnym regale z elementami do tuningowania motocykli – drewno dodaje meblom prestiżu i wyróżnia tę część sklepu. Uwagę zwraca kolorystyka sklepu – elementy z płyty laminowanej półki i plecy regałów to jasna limba, limba czekoladowa, naturalne drewno paulownia. Malowane proszkowo na kolor jasno popielaty elementy metalowe regałów w połączeniu z szarymi ścianami i czerwonymi dodatkami tworzą świetne tło i dynamiczne wnętrze dla charakterystycznych produktów, dostępnych najczęściej w kolorze czarnym. Czarny to także ulubiony i najczęściej wybierany kolor motocykli. Jest elegancki, więc pasuje do indywidualistów, a w przypadku cruiserów – to kolor tradycyjny.

Regaly-systemoweZaczniemy bezkompromisowo

Jeśli użyjesz przy przy nich słowa „motor” – jesteś na straconej pozycji. Popatrzą z politowaniem i będą Cię traktować, jak przysłowiowego dwulatka. MOTOCYKL – to jest właściwe określenie. Pasjonaci jazdy na motocyklach już przygotowują swoje maszyny do rozpoczęcia sezonu.

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca wyjadą na trasy, aby cieszyć się przestrzenią, wolnością i rozkoszować mruczącym brzmieniem silników. Są wśród Nich nasi doradcy z Działu Handlowego – Robert i Paweł. Są nasi Klienci – właściciele sieci sklepów z wyposażeniem i akcesoriami dla motocyklistów. Jeden z Nich – warszawski oddział firmy M&M Motocykle zaprasza do niedawno otwartego sklepu przy Puławskiej. Można tam obejrzeć najnowsze wyposażenie sklepów motocyklowych, które wykonano w naszym zakładzie produkcyjnym.

Regaly-do-sklepuWarty uwagi jest fakt, że nasi doradcy co roku przyłączają się do wartościowych akcji charytatywnych, organizowanych przez miłośników jazdy na motocyklach – to MotoMikołaje oraz akcja propagująca krwiodawstwo MOTOSERCE. Imprezom odbywającym się równolegle w kilkudziesięciu miastach Polski towarzyszą pokazy ratownicze, pokazy udzielania pierwszej pomocy, prezentacje sztuk walki, występy artystyczne, koncerty oraz najważniejszy w całym wydarzeniu pobór krwi, dokonywany przez ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. ABM wspiera te akcje w charakterze sponsora.

Odwiedź także nasz sklep i zobacz profesjonalne wyposażenie sklepów