Realizacja ABMApteki i drogerie w jednym …

Proste i logiczne rozwiązanie, wprowadzano już od jakiegoś czasu w wybranych punktach sprzedaży w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy. Przychodząc do apteki po lek przeciwbólowy chcieli przy okazji kupić mydło, szampon, czy pastę do zębów. Apteki zaczęły więc rozszerzać półkę z kosmetykami, pozostając jednocześnie punktami sprzedaży z obsługą zza lady. Równolegle właściciel sklepu wielobranżowego w niewielkiej miejscowości.  Czynnego tylko w dni robocze, chcąc zwiększyć obroty, wprowadził kilka wybranych produktów – witaminy, środki opatrunkowe.

Apteka realizacja ABMZainteresowanie nowym asortymentem

przerosło jego oczekiwania. Tak narodził się zupełnie nowy format sklepu. Część drogeryjna jest samoobsługowa, co – wg badań zwiększa sprzedaż średnio o 40%, w części aptecznej zachowano tradycyjną obsługę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Istotnym elementem powodzenia podobnego przedsięwzięcia jest lokalizacja. Jak grzyby po deszczu w niewielkich miejscowościach i na peryferyjnych osiedlach powstają małe centra handlowe i mini galerie. Ważny jest również dobór produktów – do decyzji właściciela należy.

Czy półki

do apteki zapełni wyłącznie wszechobecnymi w supermarketach produktami zagranicznych koncernów, czy postawi także na niszowe, mniej reklamowane, ale znakomitej jakości i konkurencyjne cenowo polskie produkty. Albo umiejętnie połączy jedno z drugim. Wnętrze w części samoobsługowej wyposażane jest w meble z oferty standardowej. Pojemne i wytrzymałe regały metalowe przyścienne i gondole. Rodzaj dostępnych elementów – półki z płyty lub szkła, zawieszki na produkty opakowane umożliwiają aranżację ekspozycji dla zróżnicowanego asortymentu produktów do pielęgnacji ciała i twarzy, dermokosmetyków, czy suplementów.

Apteka w Krakowie Meble najczęściej są białe albo … ciemne – to najlepsze tło dla kolorowych produktów. Subtelne dodatki – jednokolorowe listwy cenowe, dodatek naturalnego drewna powodują, że sklep wyróżnia się na tle innych. Asortyment w części samoobsługowej jest zabezpieczony systemem antykradzieżowym, widoczność w sklepie poprawia system luster sferycznych. Leki dostępne bez recepty lekarskiej wyeksponowano na regale z podświetlanymi, szklanymi półkami, podobnie jak nowości i produkty objęte promocją.

Część apteczna

– sala ekspedycyjna, zaplecze sanitarne i pomieszczenie socjalne urządzane jest na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu meblami na zamówienie, które muszą spełniać wymogi prawa dotyczące wyposażenia zakładu opieki zdrowotnej. Ważny jest dobór materiałów użytych do produkcji mebli – muszą być odporne na plamy i ścieranie, łatwe do utrzymania w czystości, rodzaj mebli – regały zamykane i otwarte, szafy magazynowe, kontenery z szufladami dopasowane do produktów. Przeszkolone witryny ekspozycyjne z oświetleniem LED i pakowne lady zapewniają ładną ekspozycję produktów i wygodę pracy obsługi.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym  –https://wyposazamysklepy.pl/