Czytniki i scaneryCzytniki i scanery. Bez nich stalibyśmy dziś w długich kolejkach. Czy możemy się bez nich obejść? Pojawiły się w handlu wraz z lokowaniem się na naszym rynku europejskich sieci sklepów wielkoformatowych na początku lat 90-tych wraz z przyjęciem Polski do systemu EAN. Kody kreskowe, bo o nich mowa, ułatwiały szybką identyfikację szerokiej oferty produktów dostępnych na półkach. Ale same kody to jeszcze nic – potrzebne były urządzenia, które potrafiłyby rozpoznawać i przetwarzać znaki graficzne. Co za tym idzie – uruchamiać całą elektroniczną machinę logistyczno – magazynową. Przełomem było wynalezienie lasera czyli idealnej, skupionej wiązki światła. Skanery laserowe, miały za tak katalogować ładunki, aby ułatwić ich logistykę. System szybko zwrócił uwagę sieci amerykańskich marketów, które stworzyły specjalny fundusz rozwoju kodów kreskowych w 1970 roku.

W XXI wieku nie wyobrażamy sobie bez nich supermarketów, delikatesów, drogerii, marketów budowlanych, aptek, firm kurierskich, magazynów. Czytniki umożliwiają szybkie sprawdzenie ceny produktu, a skanery znacznie przyspieszyły obsługę w kasach sklepowych. Stosowanie naturalnych materiałów w aranżacji wnętrz sklepowych jest trendy. Ale już wykorzystanie nowoczesnej elektroniki sprzężonej z systemem magazynowym staje się wyznacznikiem jakości w handlu i usługach. Dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży wydajne urządzenia uznanych na rynku producentów.

Sprawdzarka cen serii Nquire

– zapewnia Klientom szybką identyfikację produktu – weryfikację ceny i nazwy. Sprawdzarka może służyć również jako nośnik tekstowych reklam i powitań. Liniowe czytniki kodów kreskowych marki Motorola, Honeywell, czy Datalogic dostępne są w wersjach na podstawkach, co umożliwia ich używanie zarówno w trybie ręcznym, jak i automatycznym. Niewielkie rozmiary, niska waga urządzeń, wysokie parametry odczytu – to główne ich atuty. Obudowa urządzeń odporna jest także na uderzenia i upadki, co podnosi komfort pracy. W sprzedaży są także bardzo wygodne w użytkowaniu czytniki wieloliniowe. Szybkie, niezawodne, atrakcyjne wizualnie i zaawansowane technologicznie urządzenia idealnie sprawdzają się w branży detalicznej, a także w biurach. Część pracy można wykonywać automatycznie (automatyczne skanowanie kopert, dokumentów, drobnych przesyłek), również na poczcie i w firmach kurierskich. Dla branży biurowej i sklepowej oferujemy także proste w obsłudze, szybkie i niezawodne drukarki termiczne i termotransferowe serii G. Z pojemną pamięcią i nowoczesnym oprogramowaniem. Bardzo szerokie zastosowanie – z ich pomocą w szybki sposób wykonać można etykiety cenowe, czy przecenowe, kupony, oznakowanie produktów – nazwa, czy skład, w biurach – znakowanie dokumentacji, etykiety adresowe, w placówkach medycznych – system identyfikacji pacjentów, znakowanie próbek i narzędzi, w branży transportowej – karty pokładowe i znakowanie bagażu, w branży turystycznej – bilety, kupony.

A skoro mowa o nowych technologiach

W naszej ofercie znajdziecie także wózki sklepowe z tworzyw sztucznych, które oprócz żywych kolorów, lekkiej i solidnej konstrukcji, unikalnego designu rodem z Włoch posiadają nowatorskie rozwiązania technologiczne, m.in. kompatybilność z radiowym systemem identyfikacji produktów RFID. To przyszłość handlu

Zapraszamy za zakupy do naszego e-sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/