Kosze druciane chromowaneWyroby z drutu i ich 5 zalet dla sklepu-stoliki druciane. Kosz druciany przez lata dorobił się istotnej pozycji wśród mebli do sklepu. Zdążył zyskać spore grono oddanych zwolenników, którzy chętnie z niego skorzystają przy dowolnej okazji. Nic dziwnego. Ażurowe regały sklepowe, zestaw koszy drucianych czy stoliki druciane mają liczne zalety. Przekonaj się o najważniejszej piątce atutów, jakie posiadają druciane meble.

1. Solidne kosze druciane

Meble druciane odznaczają się wytrzymałością i to pomimo niskiej wagi. Swoisty szkielet wykonany z metalu jest odporny na działalność czynników zewnętrznych. Sprzedawcy mogą je z powodzeniem wykorzystywać przez wiele lat. Same ważą niewiele, ale wytrzymują wielokrotnie większe ciężary.

kosz-chromowany-duzy2. Mobilne kosze promocyjne

To, co przemawia za meblami z drutu to lekkość. Ten atut jest szczególnie doceniany, gdy mebel do sklepu nie ma określonego jednego miejsca na zawsze. Niektóre kosze promocyjne można wyposażyć w kółka, które jeszcze bardziej zwiększają mobilność mebla.

 

Regał druciany3. Praktyczne regały druciane

Regały druciane, podobnie zresztą jak kosze druciane, odznaczają się ogromną funkcjonalnością. Mogą służyć do ekspozycji towaru przeznaczonego na wyprzedaż, ale także nowości, na które chcemy zwrócić uwagę. Posiadają różne dodatki usprawniające ich użytkowanie. Choćby przegródki pozwalające oddzielić od siebie różne towary wewnątrz jednego kosza.

4. Stoliki druciane idealne do ekspozycji

Wygląd zdeterminowany przez konstrukcję to jeden z ich atutów. Szczególnie gdy chcemy zwrócić uwagę na sam produkt. Regały druciane oferują dobry przegląd tego, co same przechowują. Dokładni taki sam atut mają druciane kosze wysypowe. Klient nawet z daleka potrafi zobaczyć, co też eksponuje kosz wysypowy z drutu. Takie stoliki druciane są stworzone do ustawienia ich w eksponowanym miejscu, np. na początku ścieżki klienta.

Chromowany kosz5. Niezawodne zestawy koszowe

Wyroby z drutu – kosze druciane mogą służyć w sklepie każdej branży przez wiele lat. Są wykonane z metalu, więc ich odporność na uszkodzenia mechaniczne jest duża. Poza tym są zazwyczaj bardzo prostą konstrukcją, w której po prostu nie ma się co zepsuć. Dzięki temu można się cieszyć długą i bezproblemową ekspozycją.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym: https://wyposazamysklepy.pl/meble-sklepowe-druciane

Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj: http://stojaki-sklepowe.pl/akcesoria-dodatkowe/meble-druciane-zastosowanie-i-zalety-uzytkowania