Tablica ledowa Tablica LED

pomysł na wiosenne odświeżenie reklamy w Twojej firmie. Tablica LED solidna obudowa, estetyczny wygląd, fluorescencyjne flamastry, możliwość generowania statycznych i dynamicznych efektów świetlnych – tablica fluorescencyjna to innowacyjny nośnik informacji oparty na najnowszych trendach technologii LED.

Tablicę

można umieścić na stabilnym stojaku lub na ścianie za pomocą wbudowanych zawieszek i łańcuszka. Można ją wykorzystywać we wnętrzach oraz na zewnątrz z zastrzeżeniem, żeby nie była narażona na opady deszczu. To rozwiązanie wzmacniające siłę reklamy i informacji, przeznaczone do sklepów różnych branż – informacje o cenach, promocjach i ofertach specjalnych, do sklepowych witryn, do restauracji i innych placówek gastronomicznych – menu, danie dnia, idealne jako potykacz przy wejściach do pubów, klubów i dyskotek, jako element promocyjny na targach.

Napisy

wykonuje się ręcznie za pomocą załączonych flamastrów, diody LED podświetlają cały napis, a diody RGB i specjalny programator umożliwiają wygenerowanie rozmaitych efektów świetnych i kolorystycznych – od spokojnych i widocznych z daleka nawet w świetle dziennym eleganckich informacji, poprzez efekt flash, aż po migające stroboskopowo reklamy. Treść w każdej chwili można łatwo zetrzeć na sucho ściereczką z mikrofibry i nanieść nowe informacje. Powierzchnia tablicy wykonana jest ze szkła o wysokiej odporności na pęknięcia i zarysowania, obudowa z galwanizowanego aluminium w kolorze czarnym. Wymiary 80×60 cm, montaż w pionie lub poziomie, zasilanie sieciowe, programowanie manualne lub zdalnie – pilotem.

Zapraszamy do naszego sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/