Stworzenie idealnej garderoby jest proste!

Dzięki systemowi AVENIR dopasujesz meble do każdego pomieszczenia, jakie tylko sobie wymarzysz.

System meblowy AVENIR to modułowy system ekspozycyjny zaprojektowany pierwotnie do kompleksowego wyposażenia sklepu z odzieżą.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wraz z zachowaniem minimalistycznej stylistyki zapewniają ogromny wachlarz możliwości użytkowania naszego produktu. Sprawdzi się on bowiem doskonale również w pracowniach, biurach czy w domach jako system garderobiany, czy regałowy.

Ostatnie lata na rynku meblarskim to prymat kolekcji mebli AVENIR.

To systemu meblowy zaprezentowany po raz pierwszy na Targach Maison & Objet w Paryżu. Został on doceniony przez jury składające się z ekspertów branży meblowej. W lutym 2020 roku został bowiem nagrodzony w konkursie Meble Plus jako Produkt Roku 2020.

AVENIR to system z charakterem, nawiązuje bowiem do modernistycznej architektury. Powstał we współpracy z biurem projektowym Grynasz Studio, specjalizującym się w kreowaniu nowoczesnych i pięknie wyglądających mebli. Marta Niemywska-Grynasz, projektantka systemu AVENIR, podkreśla, że połączenie różnych materiałów – pozornie do siebie niepasujących – nadaje im smakowitego charakteru. Synteza metalu z naturalnym drewnem to wyjście poza schematy na rynku meblarskim. Wyjście, które przyniosło rewelacyjne
efekty.

meble z drewana Avenir Jak dobrać idealne wyposażenie domu, sklepu?

System modułowy jest idealnym wyposażeniem każdego domu, sklepu i biura. Oprócz tego, że znakomicie spisuje się niemal w każdej przestrzeni, pełni też wszystkie najważniejsze funkcje, jakie taki zestaw meblowy powinien posiadać. W jego skład wchodzi: zabudowa naścienna, drewniane półki i wieszaki, które bezkonkurencyjnie sprawdzają się do ekspozycji konfekcji. Musimy nieskromnie przyznać, że połączenie wizualne naszych produktów z pięknymi ubraniami zrobi wrażenie na każdej osobie.

Jednak to nie wszystko!

System AVENIR to także lada modułowa, stoliki, siedziska oraz kostki ekspozycyjne. Elementy te jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność proponowanego przez nas produktu. Całość prezentuje się niezwykle efektownie, ale co ważniejsze, pozwoli doskonale wypełnić każdą przestrzeń. Odpowiedni dobór elementów, możliwości aranżacyjne powodują, że Państwa dom czy Państwa biuro nabierze charakteru, oryginalności i niepowtarzalności. Zachęcamy do obejrzenia systemu o naszej stronie internetowej www.abm.com.pl

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir
Nagrody dla Avenir: https://www.abm.com.pl/system-sklepowy-avenir