Podstawka z pleksiPółka na panel z plexi. Chcąc dobrze urządzić sklep obuwniczy lub stoisko z butami, warto zapoznać się z trendami tworzenia takich ekspozycji. Obecnie najczęściej spotykanym miejscem na umieszczenie butów w sklepie jest półka na panel z plexi. Jej bardzo uniwersalna i można na niej postawić każdego rodzaju obuwie. Mogą to być lekkie sandały, sportowe buty do biegania, a nawet zimowe kozaki. Jest także bezbarwna i przezroczysta. But postawiony na niej jest zawsze na pierwszym miejscu!

Półka na obuwie – jaki rozmiar wybrać?

Przy tworzeniu ekspozycji często pojawiają się pewne wątpliwości. Najczęściej spotykanym podziałem butów w sklepie jest podział na męskie i damskie. Zatem czy musimy kupować osobne półki, odpowiadające rozmiarom damskim i męskim? To prawda, że półki są dostępne w różnych wymiarach. Są to jednak wymiary na tyle uniwersalne, że możemy na nich położyć buty w przeróżnych rozmiarach. Dlatego nie ma co się martwić, że podstawka będzie za duża (za mała nie będzie na pewno!).

Półka z pleksiCo, jeśli zechcę zmienić ekspozycję po sezonie?

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Buty letnie zdecydowanie różnią się od zimowych. Nie tylko materiałem, ale także budową. Może się okazać, że będziemy chcieli postawić na półkach wyższe kozaki lub botki. Nie będzie z tym żadnego problemu. Półka na buty składana może być w każdej chwili. Wystarczy zdjąć ją z panelu, a w momencie uzyskamy więcej przestrzeni. W ten sam sposób możemy dokładać dodatkowe półki, jeśli zależy nam na zwiększeniu miejsca ekspozycji.

Półka z plexi a ciężar buta

Półka z pleksiWiele osób twierdzi, że zwykła półka z plastiku nie utrzyma ciężkich butów. Nic bardziej mylnego. Pleksi jest tworzywem, które może mieć dostosowaną do potrzeb grubość. Półki na buty są tworzone specjalnie z tym przeznaczeniem. Są odpowiedniej grubości i są naprawdę solidne i trwałe. Mogą posłużyć w naszym sklepie przez długie lata. Dlatego nie musimy obawiać się tego, że nie wytrzymają ciężaru naszych produktów.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym:
https://wyposazamysklepy.pl/System-sklepowy-nut/3

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje