Manekiny sklepoweManekiny na ubrania

to podstawowe wyposażenie sklepu odzieżowego. Spełniają istotną funkcję – prezentują najważniejsze zestawy ubrań. Jakie miejsce będzie dla nich najlepsze?

Manekiny sklepowe posiadają mnóstwo zalet. Najważniejszą z nich jest doskonała prezentacja ubrań. Bez wgnieceń, bez zniekształceń i identycznie jak na żywym modelu. Dzięki nim Klienci bardzo łatwo mogą wyobrazić siebie samych w proponowanej kreacji.

Skoro odgrywają ważną rolę, to nie mogą znajdować się w obojętnym miejscu. Schowane w niedoświetlonym rogu albo skryte za licznymi regałami? O nie, tam manekin sklepowy nie może się znajdować. Dla niego powinno być przygotowane najbardziej widoczne i reprezentacyjne miejsce. Jakie? Oczywiście witryna sklepowa.

Manekiny sklepowe białeManekin wystawowy

Czy jest ktoś, kto wątpi w niezwykle istotną funkcję jaką pełnią manekiny całopostaciowe? Najlepszym dowodem na ich kluczową rolę jest miejsce, w którym można je ujrzeć po raz pierwszy. Tak, tak to witryny sklepowe.

Głównym zadaniem witryn sklepowych jest zaciekawienie Klienta. Przez swój atrakcyjny wygląd mają zachęcić przechodzące osoby, aby weszły do środka. I kto jest wysyłany na pierwszy front walki o zainteresowanie Klienta? Właśnie manekiny.

Manekin damski, manekin męski, czy manekin dziecięcy. Każdy z nich pozwoli przedstawić ubranie najlepiej jak to możliwe. Nawet najlepszy stojak odzieżowy lub wieszak na ubranie nie wyeksponuje konkretnej stylizacji tak dobrze, jak manekin.

Manekiny sklepowe - krawieckie A może tak manekin krawiecki?

Witryna sklepowa to specjalne miejsce. Tam najważniejsza jest jak najlepsza kompozycja. Dlatego można tam spotkać nie tylko manekiny sklepowe. Rzadszym gościem bywają również manekiny krawieckie.

Znane z pracowni krawieckich, odznaczają się zdecydowanie innymi właściwościami niż ich sklepowe odpowiedniki. Jednak niektórzy specjaliści od wystroju sklepowych wnętrz, chętnie wykorzystują je do prezentowania ubrań w witrynach butiku.

Manekiny krawieckie różnią się pod wieloma względami od manekinów sklepowych. Najważniejszą różnicą są materiały, z jakich są one wykonane: plastik, włókno szklane, metal, drut itp.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/manekiny-sklepowe
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – http://wyposazenie-dla-sklepow.pl/sklepy-odziezowe/manekin-sklepowy-5-rzeczy-ktore