Lady sklepowe klonLady sklepowe są niezwykle funkcjonalnymi elementami wyposażenia sklepu. Są wygodne i spełniają dwie funkcje. Jednocześnie są ladami, przy których dokonuje się zakupu oraz miejscem ekspozycji towaru. Sprawdzą się niemal w każdej branży oraz staną się idealną alternatywą dla tradycyjnej zabudowanej lady do sklepu. Jednocześnie w każdym sklepie lada pełni główną rolę i jest jego centralnym miejscem. Jej wybór powinien być dobrze przemyślany.

Czy szklane lady sklepowe do sklepu są trwałe?

Wbrew powszechnej opinii, meble ze szkłem są bardzo trwałe. Dlatego produkcja lad sklepowych zakłada wykorzystanie najlepszych i najtrwalszych materiałów. Lady tworzy się przeważnie z płyty laminowanej i szkła hartowanego, ponieważ to połączenie zapewnia wyjątkową trwałość i solidność. W innym wypadku tworzenie takich mebli nie miałoby sensu, ponieważ sklep jest miejscem, w którym codziennie pojawiają się setki osób. Nie wszystkie z nich są delikatne i uważne. Dlatego meble muszą być dostosowane do miejsca w taki sposób, by zapewniać także odpowiednie bezpieczeństwo.

Rodzaje lad sklepowych ze szkłem

Lady ze szkłem można stworzyć tak, aby miały szklony blat lub front. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj towaru chcemy w nich prezentować. Drobniejsze elementy możemy eksponować w ladach, których tylko górna część składa się ze szkła. Dolna jest obudowana płytą laminowaną, a w środku mogą się znajdować inne półki lub szafki. Lada, Lady sklepowe lubilerska szerokoszklonaktóra ma szklony front, cała służy do ekspozycji towaru. Znajdują się w niej półki na prowadnicach, dlatego możemy na nich umieścić większe towary.

Jakie korzyści daje nam wykorzystanie mebli ze szkłem w sklepie?
W obydwu przypadkach bezpośredni dostęp do produktów ma wyłącznie sprzedawca dlatego dopiero po prośbie Klienta, może pokazać mu wybrany towar. Dlatego jest to bardzo bezpieczny wybór, kiedy mamy do czynienia z towarem bardziej wartościowym. Ta opcja sprawdza się świetnie w ekskluzywnych butikach. Wybiera się je także do zwykłych sklepów, które codziennie odwiedzamy. Możemy ją umieścić w sklepie jubilerskim, papierniczym, spożywczym, a także w punktach usługowych. Przykładem może być pracownia zegarmistrzowska lub optyczna.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym: https://wyposazamysklepy.pl/Lady-sklepowe-typ-4

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje