drewniane regały i kostki sklepowe Meble z drewna cieszą się uznaniem ze względu na długą tradycję drewna, klasyczną kolorystykę i eleganckie wykończenie. W sklepach ABM, firmy produkującej meble sklepowe, trwa właśnie akcja wyprzedaży mebli wykonanych z drewna paulownia. To doskonała okazja, jeśli zamierzamy zaaranżować wnętrze sklepu.

Meble z drewna egzotycznego do sklepu

W kolekcji FENIKS zastosowaliśmy prawdziwe drewno. Meble z naturalnego drewna cechują się niepowtarzalnym rysunkiem słojów, bogatą kolorystyką zależną od gatunku drewna i trrwałością. Meble z drewna polecamy zwłaszcza do sklepów obuwniczych i odzieżowych.

Drewno dobrze komponuje się z produktami wykonanymi ze skóry i naturalnymi tkaninami. Meble te równie dobrze sprawdzą się w biurach czy w przestrzeni mieszkalnej.

lada w sklepie obuwniczym

Podstawą kolekcji FENIKS są regały przyścienne. Dzięki montażowi do ściany zyskujemy dodatkowe miejsce w sklepie. Środek sali sklepowej przeznaczymy zatem na stojaki na ubrania, gondole i pufy. Regał drewniany służy do eksponowania produktów – obuwia, odzieży i dodatków. W ramach wyprzedaży w okazyjnych cenach dostępne są półki sklepowe i profile drewniane, dzięki którym stworzymy lub uzupełnimy regał. Jeżeli chcemy doposażyć regał o dodatkowe półki, dokupmy także komplet wsporników pod półkę.

Profile drewniane ozdobią natomiast chromowaną listwę perforowaną.

Podczas jesiennej wyprzedaży kolekcji FENIKS uwagę zwracają także lady sklepowe. Przód lady oraz blat wykonane są z drewna paulownia, natomiast pozostałe elementy z płyty laminowanej. Elegancka, klasyczna lada sklepowa sprawdzi się w sklepach, które dbają o swój wizerunek. Lady dostępne są w dwóch długościach blatu (108 cm i 138 cm) oraz w dwóch odcieniach (klon i popiel). Dzięki bogatej ofercie dobierzemy ladę najlepiej wpisującą się w wystrój naszego sklepu.

Dodatki z drewna do aranżacji wnętrza

kostki ekspozycyjne z drewna w sklepie obuwniczymKostki sklepowe są z kolei elementem, który pozwala w ciekawy sposób wyeksponować ubrania, obuwie lub akcesoria. Kostki możemy na przykład zawiesić na ścianie lub ułożyć na podłodze. Pięć lekkich kostek możemy użyć również do zaaranżowania wystawy sklepowej. Kładąc na kostkach pleksi lub szkło, zamienimy je w oryginalne stoliki.

Kolejnym produktem w obniżonej cenie są półki sklepowe FENIKS. Półki występują w różnych głębokościach: 30 centymetrów, 35 centymetrów i 40 centymetrów. Dzięki półkom zyskamy dodatkowe miejsce do prezentacji produktów na regale. Półkę zamontujemy do listwy naściennej. Potrzebny będzie też wspornik pod półkę, który zwiększy jej wytrzymałość i zapewni stabilność. Drewniana półka świetnie wyeksponuje skórzane buty i torebki.

Zapraszamy do sklepu on-line, gdzie trwa wyprzedaż kolekcji. Warto się śpieszyć, gdyż wyprzedaż trwa tylko do końca października.

Dowiedz się więcej o systemie FENIKS:
https://wyposazamysklepy.pl/wielka-obnizka-cen-meble-z-drewna-egzotycznego

Przeczytaj o wyposażeniu sklepu odzieżowego:
http://wyposazenie-dla-sklepow.pl/sklepy-odziezowe/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyposazeniu-sklepu-odziezowego/