wyposażenie biuraJeśli jesteś na etapie wyposażania swojego biura, na pewno szukasz ciekawych i ekonomicznych sposobów na jego wyposażenie. Do takich miejsc proponujemy akcesoria z pleksi, które są trwałe i posłużą przez lata, a przy tym nie nadwyrężą tak bardzo Twojego budżetu.

Czym właściwie jest pleksi?

Pleksi, pleksiglass, plexa, szkło akrylowe – to wszystko określenia jednego materiału. Jest nim sztuczne tworzywo z polimetakrylanu metylu. Szeroko wykorzystywane w budownictwie, przemyśle i wielu innych dziedzinach życia. Pleksi to idealna alternatywa dla szkła, ponieważ ma przezroczystość na poziomie 92%. Ma też właściwości termoplastyczne, więc daje duże możliwości formowania w dowolne kształty.

Dlaczego warto wybrać akcesoria z pleksi?

Produkty z pleksi są trwałe i odporne na uszkodzenia, co sprawia, że są też znacznie praktyczniejsze niż te ze szkła. Nie żółkną pod wpływem działania słońca — cechują się dużą odpornością na promieniowanie UV. Można więc postawić je, gdzie tylko się chce. Co najważniejsze – w porównaniu ze świetnymi właściwościami, pleksi nie jest wcale drogim materiałem. Może sobie na nią pozwolić każdy.

Najpopularniejsze akcesoria z pleksi przydatne w biurze

W biurze świetnie sprawdzą się różne drobne akcesoria zrobione z pleksi. Ich wykorzystanie nie tylko wzbogaci Twoje wyposażenie wizualnie. Zyskasz dzięki nim bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. ramka z pleksi

Ramki z pleksi – idealna alternatywa dla tradycyjnych ramek ze szkłem. Wyglądają identycznie, są jednak lżejsze i praktyczniejsze. Nie ma ryzyka, że się potłuką, a zawartość można łatwo w każdej chwili zmienić.

– Stojaczki – wybór jest ogromny! Na rynku znajdziesz pojedyncze lub bardziej rozbudowane, przezroczyste lub barwione. Świetnie sprawdzą się w recepcji, sekretariacie lub poczekalni. Dzięki nim ulotki, katalogi czy broszury nie będą niedbale mieszały się na stoliku, a Ty zachowasz porządek.

Wizytowniki – niezbędne w każdym biurze. Warto ustawić je w różnych miejscach, aby umożliwić klientom łatwy kontakt w razie, gdyby zdecydowali się ponownie skorzystać z Twoich usług. Pamiętaj, że klienci nie zawsze proszą o wizytówki, a Ty także możesz o nich zapomnieć. Stojące wizytowniki z pleksi potraktuj jak przypominajkę.stojak na wizytówki z pleksi

Na rynku można dziś spotkać o wiele więcej ciekawych rozwiązań z pleksi. Są to już nie tylko małe akcesoria, ale także meble – na przykład krzesła lub stoliki. Warto zastanowić się nad ich wykorzystaniem w swoim wnętrzu. Zalet jest zdecydowanie wiele, a wybór sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Zobacz idealne wyposażenie dla swojego biura

https://wyposazamysklepy.pl/wyposazenie-biura