buty wyeksponowane na stoliku sklepowymPrzedstawiamy wyposażenie sklepu obuwniczego w centrum Krakowa. W tym eleganckim salonie sprzedawane jest obuwie wysokiej klasy, szyte ręcznie. Dlatego skupiliśmy się szczególnie na estetyce mebli. Jak wygląda teraz wnętrze sklepu?

Stylowe meble do sklepu obuwniczego

Mieliśmy przyjemność wykonać realizację dla tego salonu obuwniczego już kilka lat wcześniej. Zadowolenie Klienta z efektów realizacji sprawiło, że zwrócił się do nas ponownie. Klient ceni sobie estetykę wnętrza i wizerunek swojego salonu, dlatego postanowił odświeżyć jego wygląd.

Wykonanie projektu sklepu wiązało się z przedstawieniem Klientowi wizualizacji. Dzięki temu zapoznał się z proponowanymi zmianami przed rozpoczęciem prac. Przy każdym projekcie odpowiadamy na pytania Klientów, omawiamy szczegóły i nanosimy ewentualne poprawki. Po zaakceptowaniu projektu przystąpiliśmy do wykonania realizacji, czyli montażu mebli.

W tym salonie obuwia przestrzeń dzieli się na trzy główne strefy. To dział z obuwiem damskim, męskim oraz sala z garniturami wraz ze strefą kasy. Spójność we wnętrzu osiągnęliśmy dzięki wykonaniu mebli w jednolitym stylu.

Efekty realizacji ABM

Jak wygląda teraz wnętrze sklepu? Wystrój sklepu bazuje na trzech kolorach: bieli, złota i ciemnego orzecha. Złote dodatki są zastosowane w umiarze. W rezultacie we wnętrzu panuje elegancja bez zbędnego przepychu.

obuwie wyeksponowane na regałach przyściennychPodstawę wyposażenia stanowią brązowe regały z półkami na obuwie. Tłem dla obuwia są natomiast białe ścianki wewnątrz regałów. Takie kontrastowe tło sprawia, że kolory mebli nie zlewają się ze sobą, a obuwie jest dobrze widoczne.

Wewnątrz regałów zastosowaliśmy oświetlenie. Skierowaliśmy je na eksponowane obuwie. Dzięki temu uzyskaliśmy dodatkowe wyróżnienie ekspozycji.

obuwie na złotych stojakachPonadto buty są prezentowane na złotych stojakach w formie słupków. Obuwie znajduje się na podwyższeniu, co przyciąga uwagę Klientów.

Jak wygląda ekspozycja w środkowej części salonu? Obuwie mieści się na szklanych stolikach ze złotymi nogami. A także brązowych podestach obudowanych po bokach. Tutaj również zastosowaliśmy ekspozytory na obuwie – stojaki w złotym kolorze. Stoliki i podesty ustawiliśmy tak, aby Klienci mogli swobodnie poruszać się wokół nich.

Regały do sklepu obuwniczego przy strefie kasy

wnętrze eleganckiego sklepu obuwniczegoW ofercie salonu znajdują się również garnitury męskie oraz dodatki. Są one prezentowane w pomieszczeniu, gdzie mieści się reprezentacyjna lada sklepowa.

Tuż za ladą widzimy ciąg brązowych regałów wyposażonych w półki, drążki i szklane gabloty. Drążki wewnątrz regałów służą do zawieszania modeli garniturów. Natomiast na półkach mieszczą się książki, które dopełniają elegancki styl wnętrza.

Z kolei na środku pomieszczenia umieściliśmy niski stolik ze szklaną gablotą. W przeszkleniu widzimy dodatki do garniturów. Na stoliku znalazło się także miejsce na siedzący manekin krawiecki, prezentujący garnitur i obuwie.

Uwagę zwracają również lustra zamontowane na regałach. Powodują one optyczne powiększenie przestrzeni, przez co salon wydaje się przestronniejszy. Rośliny widoczne w salonie wprowadziły do wnętrza naturalny akcent.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji sklepów obuwniczych ABM:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-i-stoiska-obuwnicze

Sprawdź wyposażenie innego sklepu obuwniczego:
https://wyposazeniedlasklepow.pl/sklepy-konfekcyjne/wyposazenie-sklepu-obuwniczego-moda-etyka/

O dekoracji witryny sklepowej:
https://manekiny-do-sklepu.pl/akcesoria-sklepowe/dekoracja-witryny-sklepowej-czyli-tworzenie-opowiesci/