Regaly- metaloweMimo iż w Polsce działa już powyżej 100 tysięcy sklepów spożywczych to otwarcie kolejnej placówki handlowej wciąż jest intratną inwestycją. Na pewno spore znaczenie ma jednak usytuowanie takiego sklepu. Wskazane jest zainwestować w niewielki sklep przy ulicy o wysokim natężeniu ruchu. Wg wyników ostatnich badań Polacy zwykle co drugi dzień pozostawiają w takich sklepach około stu złotych. Regały metalowe to rozwiązanie, które spełni oczekiwania właściciela supermarketu, hurtowni kosmetycznej, warzywniaka, sklepu zoologicznego czy niedużego sklepu ze zróżnicowanym asortymentem.

Regały metalowe

jako istotny produkt w ofercie jednostek z branży wyposażenia sklepów wciąż znajdują, i znajdować będą konsumentów. W skład systemu wchodzą regały do sklepu przyścienne do zagospodarowania ścian wzdłuż ścian sklepu, regały narożne – wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki którym obudujemy słupy, wnęki, naroża i inne nietypowe miejsca. Na uwagę zasługują także tzw. gondole do wyposażania środkowej przestrzeni sklepu oraz specjalnie doposażone meble specjalistyczne. Konstrukcja regałów metalowych sprawia, że są one solidne, przestronne i harmonizują ze sobą. Rozliczne warianty i wymiar regałów oraz opcja wdrożenia odpowiednich półek i zawieszek pozwoli perfekcyjnie umeblować sklep.
Rozmaite wyposażenie specjalne gwarantuje ekspozycję różnych artykułów. To doskonałe wyposażenie do sklepu. Regały metalowe proponujemy standardowo w kolorze białym, który jest dostępny od ręki wprost z magazynu. Inne kolory – na zamówienie.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/regaly-sklepowe