Regaly- metaloweMimo iż w Polsce działa już powyżej 100 tysięcy sklepów spożywczych to otwarcie kolejnej placówki handlowej wciąż jest intratną inwestycją. Na pewno spore znaczenie ma jednak usytuowanie takiego sklepu. Wskazane jest zainwestować w niewielki sklep przy ulicy o wysokim natężeniu ruchu.

Według wyników ostatnich badań Polacy zwykle co drugi dzień pozostawiają w takich sklepach około stu złotych.

Regały metalowe to rozwiązanie, które spełni oczekiwania właściciela supermarketu, hurtowni kosmetycznej, warzywniaka, sklepu zoologicznego czy niedużego sklepu ze zróżnicowanym asortymentem.

Regały sklepowe metalowe

jako istotny produkt w ofercie jednostek z branży wyposażenia sklepów wciąż znajdują, i znajdować będą konsumentów. W skład systemu wchodzą regały do sklepu przyścienne do zagospodarowania ścian wzdłuż ścian sklepu, regały narożne – wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki którym obudujemy słupy, wnęki, naroża i inne nietypowe miejsca. Na uwagę zasługują także tzw. gondole do wyposażania środkowej przestrzeni sklepu oraz specjalnie doposażone meble specjalistyczne. Konstrukcja regałów metalowych sprawia, że są one solidne, przestronne i harmonizują ze sobą. Rozliczne warianty i wymiar regałów oraz opcja wdrożenia odpowiednich półek i zawieszek pozwoli perfekcyjnie umeblować sklep.
Rozmaite wyposażenie specjalne gwarantuje ekspozycję różnych artykułów. To doskonałe wyposażenie do sklepu. Regały metalowe proponujemy standardowo w kolorze białym, który jest dostępny od ręki wprost z magazynu. Inne kolory – na zamówienie.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – https://wyposazamysklepy.pl/regaly-sklepowe

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje