Przyjemność samodzielnego projektowania sklepuPrzyjemność projektowania sklepu. Stworzenie własnego sklepu odzieżowego od A do Z wydaje się ambitnym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli nie jesteśmy projektantami wnętrz. Jednak kto z nas nie chciałby poczuć satysfakcji z tego, że stworzył coś samodzielnie?  Bez kompromisów, przekonywania kogoś do swojej racji i męczącego tłumaczenia, o co nam chodzi. Jest to możliwe.

Narzędzia do stworzenia wnętrza

Sprawę ułatwia dostęp do narzędzi, które tworzą obraz tego, o czym marzymy. Wizję, którą możemy kształtować komputerową myszką. A potem wydrukować. Mowa o programie, który stworzy nasz wymarzony projekt sklepu odzieżowego.

Do wyboru mamy różne oprogramowanie, z którym wykonamy nasze zadanie.
Niektóre są bardziej znane w branży projektowania, inne dopiero zaczynają podbój tej dziedziny. Wyzwaniem staje się wybór tego jednego, z którym będziemy pracować.

Przyjemność projektowania sklepuPrzyjemność projektowania sklepu – aplikacja dla początkujących

Nawet jeśli wcześniej nie pracowaliśmy w specjalistycznym programie, nic straconego. Mając do dyspozycji prosty, intuicyjny kreator sami stworzymy wnętrze sklepu odzieżowego.

Nie musimy wydawać fortuny na specjalistyczny program, który będzie dla nas niezrozumiały w obsłudze.

Konfigurator wnętrz 3D pCon dostępny na stronie firmy ABM jest w pełni darmowy. A co ważne, zrozumiały nawet dla laika. Możemy korzystać z niego bez konieczności rejestracji i podawania swoich danych.

Nie musimy pobierać programu na dysk, bo cała funkcjonalność dostępna jest
z poziomu przeglądarki. Dzięki temu możemy skonsultować z zaufaną osobą swoje pomysły,
bez konieczności zabierania laptopa.

Grafikę mebla pobierzemy na dysk w formacie PNG.

Opcje konfiguratora wnętrz pConOpcje konfiguratora wnętrz pCon

Odpowiednio zaaranżowany lokal to odpowiedź na pytanie, jak zachęcić Klienta do zakupu odzieży. Najważniejszym elementem są bez wątpienia meble. To one tworzą charakter i styl sklepu. Odpowiednio ułożone, pomagają Klientom odnaleźć to, czego szukają. Zwracają uwagę na eksponowany towar, najnowszą kolekcję i akcesoria.

W kreatorze możemy wybierać wśród systemów meblowych Avenir, Square oraz Line. Więcej informacji o systemach sklepowych znajdziemy na stronie abm.com.pl.

Przy wyborze wyposażenia, pomyślmy o kolorach, jakie chcemy mieć u siebie. Komponujmy je tak, aby były harmonijne i nie gryzły się ze sobą. Zależy nam przecież na spójności w odbiorze marki.

Funkcja wyboru koloru mebliFunkcja wyboru koloru mebli dostępna jest w konfiguratorze. Oprócz tego możemy zdecydować o dodatkowych elementach mebla, takich jak półki, zawieszki, drążki, ekspozytory czy szafki.

Modele możemy łatwo powiększać i pomniejszać, a także dowolnie obracać. Dzięki temu obejrzymy mebel dokładnie z każdej strony, tak jakbyśmy byli w sklepie.

Jak widać, projektowanie wyposażenia sklepów nie musi być skomplikowane. Wystarczy odrobina chęci i odpowiednie narzędzie, a dobieranie mebli może okazać się przyjemne.

Jeśli natomiast potrzebujemy pomocy i wolimy powierzyć komuś to zadanie, możemy wypełnić formularz kontaktowy. Dział projektów zaaranżuje wnętrze według naszego uznania.

Zapraszamy na zakupy gotowych mebli do naszego sklepu: https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-avenir

Zapraszamy do zabawy z konfiguratorem 3D: https://ui.pcon-solutions.com/#GATEKEEPER_ID=5bfd77857bc68&cep=abm:0&pcat