projekt sklepu z garnituramiModernizacja sklepu przyczynia się do poprawy doświadczeń Klientów. Odświeżone wnętrze wydaje się bardziej atrakcyjne i zachęca do zakupów. Jakie są rodzaje remodelingu placówki handlowej i komu warto zlecić tego typu prace?

Remodeling – odświeżanie przestrzeni handlowej lub całkowity remont

stojaki sklepowe na wizualizacji wnętrzaZmiany wystroju sklepu są mile widziane przez Klientów. Odświeżenie wyglądu placówki zwiększa zainteresowanie kupujących i wyróżnia sklep wśród konkurencji.

Wymieniamy 3 rodzaje remodelingu sklepu, w zależności od zakresu prac:

1. Kompleksowy remodeling obejmuje całkowitą wymianę wyposażenia sklepu. Dotyczy to mebli, koloru ścian, oświetlenia, rodzaju podłogi, a nawet wymiany instalacji. W sklepach spożywczych i supermarketach często dochodzi do wymiany urządzeń chłodniczych na modele energooszczędne. Sposobem na unowocześnienie sklepu jest też zwiększenie liczby kas samoobsługowych. Gruntowna zmiana aranżacji sklepu oznacza konieczność zamknięcia lokalu na określony czas.

2. Częściowy remodeling to zmiany w wybranych strefach sklepu. W sklepach odzieżowych będzie to wymiana przymierzalni czy też urządzenie nowej sekcji. W tym przypadku można tak zaplanować prace, aby nie kolidowały one z działaniem sklepu.

3. Drobne zmiany w aranżacji sklepu to na przykład zmiana oznaczeń, sposobu rozstawienia mebli czy kolorystyki ścian. Aby Klienci odczuli zmiany, czasami wystarczy dodać do wyposażenia sklepu nowe meble lub elementy, które uzupełnią jego aranżację. Na przykład stojaki sklepowe, nowoczesne manekiny czy kwietniki w stylu loftowym.

Gruntowne przeprojektowanie sklepu przez specjalistów

wizualizacja wnętrza sklepu odzieżowegoW ramach remodelingu możliwe jest całkowite przeprojektowanie sklepu. Projektant wnętrz sklepowych zaplanuje przestrzeń na nowo i dopasuje ją do naszych potrzeb. Pod uwagę weźmie nasze oczekiwania, a także sprawdzone rozwiązania w wyposażeniu sklepów.

Zarówno gruntowny remont, jak i odświeżenie przestrzeni handlowej warto powierzyć firmie z wieloletnim doświadczeniem, która doskonale zna potrzeby różnych branż. Usługę remodelingu sklepu oferuje producent mebli sklepowych ABM.

Firma ABM zajmuje się wyposażaniem sklepów od 1991 roku. Na swoim koncie ma udane realizacje placówek handlowych w Polsce i za granicą. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla różnych branż – od projektu, po transport i montaż mebli w lokalu. Prace koordynują specjaliści od aranżacji placówek handlowych, w tym projektanci wnętrz. Meble powstają w zakładzie produkcyjnym ABM, co pozwala na tworzenie mebli na wymiar oraz o nietypowych rozmiarach. Specjaliści firmy przygotowują wizualizacje wnętrz, projekty technologiczne, indywidualne projekty mebli i elementy identyfikacji wizualnej.

Sprawdź realizacje sklepów:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-biura-realizacje

Przeczytaj również:

https://regaly-do-sklepu.pl/regaly/meble-loftowe-do-salonu-3-must-have/

https://manekiny-do-sklepu.pl/akcesoria-sklepowe/techniki-merchandisingu-a-sprzedaz/