Regały do sklepuTe regały uniosą niemal wszystko. Znajdziesz je z pewnością wszędzie – w supermarkecie, sklepach spożywczych, przemysłowych, w outletach, w marketach budowlanych, hurtowniach i magazynach. Pozornie niewidoczne – nie przykuwają naszej uwagi, ani ładne, ani nieładne. Stoją wzdłuż ścian połączone w funkcjonalne ciągi. Po prostu są – regały metalowe. Z pewnością stabilne i solidne. Malowane proszkowo najczęściej na kolor biały lub ciemnoszary, zwany antracytowym stanowią przede wszystkim idealne tło dla eksponowanych produktów. Sklep ogrodniczy to kolejny przykład zastosowania uniwersalnego systemu meblowego – regał metalowy.

regal-metalowy-bialyPrzestronny lokal handlowy wyposażono w meble w kolorze standardowym RAL 9001.

Przyścienne oraz stojące na środku sklepu gondole

zaopatrzono w taki rodzaj półek i zawieszek, aby wyeksponować specyficzny rodzaj asortymentu. Głównie sprzęt i narzędzia ogrodnicze – łopaty, szpadle, motyki, widły, miotły, nasiona, środki ochrony roślin, doniczki, skrzynki i pojemniki. Ciekawe rozwiązania zastosowano w regale z nasionami – na dole zastosowano szeroką półkę na ciężkie worki, która jest jednocześnie elementem konstrukcyjnym i stabilizuje cały regał, dlatego nie musi on być mocowany do ściany. Górna część z europerforacją przystosowana jest do prezentacji opakowań z nasionami w blistrach – dodatkowo zawieszki podwójne rozmieszcza się w takich odstępach, by maksymalnie wykorzystać powierzchnię ekspozycyjną regału. Na dostawionych z boku regałach wyeksponowano sprzęt ogrodniczy o nieco większych gabarytach.

regal-metalowy-ogrodniczyNa indywidualne zamówienie

wykonano pojemniki z nasionami „na wagę”. Przeszkolone lady sklepowe typ L4 mieszczą czasopisma i książki z zakresu pielęgnowania ogrodów, a lady obsługowe z półeczkami na torebkę ustawiono w wygodnym ciągu. Robienie zakupów ułatwiają dwa rodzaje wózków sklepowych przystosowanych do przewożenia cięższych towarów. Np. worków z ziemią oraz koszyki sklepowe chromowane z wykończeniami z plastiku w energetycznym czerwonym kolorze na drobne, lżejsze produkty. Bezpieczeństwo w sklepie podnosi zamontowanie podwójnej bramki z systemu wejścia i wyjścia oraz montaż luster obserwacyjnych w dwóch miejscach – na środku sklepu oraz nieopodal stanowiska kasowego, ponieważ to daje możliwość dyskretnej obserwacji w sklepie bez konieczności odchodzenia od kasy, co przyspiesza obsługę klientów.

Nasze realizacje: https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-ogrodnicze