projekt bezplatnyProjekt-standardowyprojekt platny

Dysponujemy własną pracownią projektową, w której wysoko kwalifikowany i doświadczony zespół opracuje i wykona:

– projekt wnętrza – sklepu dowolnej branży, stoiska handlowego, biura
– wizualizację wnętrza
– projekt technologiczny
– indywidualne projekty mebli i wyposażenia
– projekty elementów identyfikacji wizualnej – tablice reklamowe, tabliczki i nadruki na regały, nadruki na panele reklamowe, ulotki promocyjne
– projekty witryn sklepowych, fotografie reklamowe

Projektujemy nowe obiekty oraz dokonujemy modernizacji już działających obiektów handlowych. Gwarantujemy ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni handlowej za sprawą idealnego dopasowania mebli i wyposażenia do potrzeb branży, a także właściwą aranżację i ekspozycję produktów.
Wieloletnie doświadczenie, własny zakład produkcyjny pozwalają nam przygotować profesjonalny projekt dla każdego wnętrza. Priorytetowo traktujemy efektowną i efektywną ekspozycję produktów oraz zasadę ergonomii czyli maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Dzięki temu z powodzeniem wyposażamy supermarkety i delikatesy, inne sklepy branży spożywczej, sklepy z odzieżą damską, męską i dziecięcą, sklepy z zabawkami i asortymentem dla małych dzieci, outlety różnych branż, sklepy przemysłowe, drogerie, apteki i kwiaciarnie, wyspy handlowe i stoiska gastronomiczne w innych wnętrzach użyteczności publicznej.