Metkownice ABMMetkownice i nowinki technologiczne nie omijają branży wyposażania sklepu. Jednak pewne sprawdzone urządzenia ciągle są popularne. Skaner kodów jest bardzo powszechny, jednak tradycyjna metkownica do etykiet okazuje się czasem niezbędna.

Te praktyczne akcesoria sklepowe ciągle mają zwolenników, którzy nie chcą z nich zrezygnować. Dowiedz się, jakie są najpopularniejsze metkownice i sprawdź jakie dają możliwości.

Kto z nich najczęściej korzysta? Sprzedawcy w sklepikach i marketach mogą informować nie tylko o cenie albo przekazywać informację ważną dla sprzedawcy, czyli kod produktu. Bardzo często służą również do oznaczania dat przydatności np. w miejscach, gdzie można kupić kanapki.

Metkownice to urządzenia, które dzielą się na trzy rodzaje: jednorzędowe,  dwurzędowe i trzyrzędowe. Osobną kategorią są metkownice igłowe. Czasem mają groźną nazwę, bo określane są jako pistolety do etykiet. Jednak w niektórych przypadkach potrafią wykazać się delikatnością.

Metkownice jednorzędowe

Podstawowy model wśród metkownic do sklepu. Drukują ciąg liczba w jednym wierszu. W jak najlepszej komunikacji cenowej mogą pomóc symbole: %, zł, gr, €, kg albo gotowe napisy.

Metkownice jednorzędowa ABMDwurzędowa

Model pośredni w rodzinie jednocześnie cieszy się największą popularnością. Sprzedawcy najchętniej sięgają właśnie po metkownice, które dają możliwość przedstawienia informacji w dwóch rzędach. Oprócz standardowej informacji zapisanej za pomocą cyfr można skorzystać z gotowych symboli i napisów.

Trzyrzędowa

Trzyrzędowa rzędami informacji oferują sprzedawcom największe możliwości. Dają coś więcej niż standardowe rzędy wyposażone w cyfry, znaki i gotowe napisy. Niektóre modele pozwalają na zapisanie informacji w formacie alfanumerycznym.

Metkownica igłowa ABMMetkownice igłowe

Bez niej nie obszedłby się niejeden sklep odzieżowy. Dlatego jej drugim określeniem jest: metkownica do ubrań. W odróżnieniu od wcześniej wymienionych ta metkownica nie przykleja etykiet. Przytwierdza kartonową etykietę do kawałka materiału lub łączy materiały tekstylne. W przypadku delikatnych tkanin warto sięgnąć po specjalnie przeznaczone do nich urządzenia. Dostępne są różne wersje łączników i spinaczy, każdy znajdzie dopasuje tę najlepszą.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym  –https://wyposazamysklepy.pl/
Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj – https://www.abm.com.pl/potrzebna-jak-metkownica-sklepowa