regał chromowany z poprzeczką na ubraniaRegał chromowany złożymy samodzielnie ze względu na łatwość montażu. Wyjaśniamy krok po kroku, jak wygląda złożenie regału drucianego z zawieszką konfekcyjną. Udowadniamy tym samym, że montaż mebli sklepowych przebiega sprawnie i szybko.

Jak złożyć regał metalowy druciany w 9 krokach


1. Najpierw wkręcamy stopki regulacyjne do nóżek rur dolnych.stopki regulacyjne do regału


2. Teraz zakładamy czarne zaciski na rury dolne w wybranych miejscach. Nałożymy tam potem półki druciane (punkt 5). Zaciski powinny ściśle przylegać do rury. W tym celu użyjmy na przykład młotka z gumową końcówką.montaż zacisków na rury dolne regału


3. Wkładamy rurę dolną w otwory półki koszowej, kierując do dołu czarne stopki rury. Postępujemy tak następnie z każdą z czterech rur dolnych.

montaż rury regału


4. Stawiamy dolną część stojaka na nogach.


5. Następnie wkręcamy rury górne do rur dolnych.połączenie rur w regale drucianym


6. Zakładamy czarne zaciski na rurach, na wybranej przez nas wysokości.montaż zacisków w regale


7. Wkładamy półkę przez rury górne, w miejsca zacisków. Krańcowe elementy półki powinny zakrywać zaciski.

montaż półki w regale drucianym


8. Na szczycie rur górnych zakładamy zaciski i umieszczamy na nich półkę górną.montaż półki górnej w regale


9. Następnie nakładamy dwa haczyki na półkę górną. Na koniec wsuwamy w ich zakończenia zawieszkę konfekcyjną.

zawieszka konfekcyjna w regale chromowanym


Zobacz film przedstawiający składanie regału:
https://www.youtube.com/watch?v=YMwMkzzqAIw

Regał do sklepu odzieżowego od ABM

Powyższa instrukcja dotyczy regału chromowanego z oferty ABM. Do wyboru mamy wersję na stopkach lub kółkach. Regał na stopkach będzie dobrym wyborem, gdy nie zmieniamy często wyglądu ekspozycji. Natomiast kółka zapewniają mobilność regału. Dzięki temu przesuniemy regał w dowolne miejsce.

Wysokość regału wynosi 180 cm, szerokość 90 cm, natomiast głębokość 45 cm. Regał posiada trzy półki druciane o głębokości 45 centymetrów. Ażurowa konstrukcja półek sprawia, że regał sprawia wrażenie lekkiego. Jednocześnie jest wytrzymały. Na jednej półce umieścimy artykuły o łącznej wadze do 150 kilogramów.

W dolnej części regału znajduje się półka koszowa, w której umieścimy drobne akcesoria. W przypadku sklepu odzieżowego będą to na przykład szale, czapki, paski, portfele. Półka koszowa ma dodatkowo barierki, więc artykuły pozostają na swoim miejscu.

Na półce środkowej zaprezentujemy odzież złożoną, torebki oraz obuwie. W razie potrzeby zmienimy również ułożenie półki. Wystarczy, że wysuniemy półkę z zacisków, a następnie przesuniemy zaciski w wybrane miejsce. Po ponownym włożeniu półki na zaciski upewnijmy się też, że półka leży stabilnie.

Do rozwieszania odzieży służy zawieszka konfekcyjna. Znajduje się ona na hakach tuż pod półką wieńczącą regał. To z pewnością idealne miejsce na sukienki, spodnie i garnitury. Umieścimy tam na przykład wyjątkowe artykuły z kolekcji. W ten sposób zainteresujemy Klientów nowościami w naszym sklepie.

 

Sprawdź regały chromowane w sklepie internetowym:
https://wyposazamysklepy.pl/regaly-sklepowe-chromowane

Zobacz montaż stojaka na ubrania:
https://manekiny-do-sklepu.pl/akcesoria-sklepowe/stojak-na-ubrania-do-sklepu-instrukcja-zlozenia/

Poznaj zalety stojaka reklamowego:
https://stojaki-sklepowe.pl/sklepy-odziezowe/stojak-reklamowy-wyroznienie-lokalu/